لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۱۷

ادامه اکران موفقیت‌آمیز «زنان کوچک» در سینماهای جهان


فیلم‌ زنان کوچک
فیلم‌ زنان کوچک

با کاهش محدودیت‌های مرتبط با ویروس کرونا و به دنبال بازگشایی سینماها، ادامه اکران فیلم‌ «زنان کوچک» ساخته گرتا گرویگ در برخی از کشورهای جهان آغاز شد.

به گزارش سایت هنری «ورایتی» با احتساب فروش قابل قبول این فیلم در کشورهایی مانند ژاپن و دانمارک، میزان درآمد بین المللی زنان کوچک به ۱۰۱ میلیون دلار رسید.

این فیلم محصول شرکت «سونی» است ‌و‌ سال گذشته میلادی، حدود ۱۰۹ میلیون دلار نیز در آمریکا بلیت فروخت. به این ترتیب مجموع درآمد جهانی زنان کوچک به ۲۰۹ میلیون دلار رسید.

این فیلم با اقتباس از کتاب مشهور «زنان کوچک» نوشته لوییزا می الکات ساخته شده است ‌و به عقیده اکثر منتقدین هنری، یکی از آثار سینمایی برجسته و تحسین‌برانگیز سال‌های اخیر محسوب می‌شود.

در این درام تاریخی هنرمندانی چون مریل استریپ، سائورسی رونان، اما واتسون، تیموتی شالامه، فلورانس پیو، و الیزا اسکنلن بازی می‌کنند.

اکران بین‌المللی زنان کوچک در بسیاری از کشورهای جهان به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا لغو شد ‌و به همین دلیل سونی تصمیم گرفت این اثر را در ماه ژوئن نمایش دهد.

با توجه با بازگشایی سینماهای آمریکا در ماه ژوییه، استودیوهای بزرگ، به تدریج فیلم‌های اصلی و پرخرج خود را در هفته های آینده اکران می‌کنند و تابستان شلوغی در انتظار هنردوستان است.

XS
SM
MD
LG