لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ ایران ۰۶:۰۴

هجوم جوانان به ساحل میامی موجب اعلام وضعیت اضطراری در منطقه شد


نظارت پلیس بر اعمال منع عبور و مرور در ساحل میامی ایالت فلوریدا در طول تعطیلات میان ترم بهار - ۲۰ مارس ۲۰۲۱

شهردار ساحل میامی در ایالت فلوریدا، روز شنبه، وضعیت اضطراری و ممنوعیت آمد و رفت اعلام کرد و گفت، جمعیتی که اخیراً به شهر آمده‌اند «بیشتر از آن است که از عهده‌اش بربیاییم.»

دن گلبر، در مصاحبه با سی‌ان‌ان گفت: «در واقع، مردم زیادی بدون پیروی از قوانین دارند به اینجا می آیند و نتیجه آن یک هرج و مرج و بی‌نظمی در سطحی است که نمی‌توانیم آن را تحمل کنیم.»

این شلوغی حاصل از مسافرت تعداد زیادی از جوانان است که با استفاده از تعطیلات بهاره مدارس و دانشگاه‌ها برای تفریح به سواحل گرم و آفتابی فلوریدا آمده‌اند.

به گزارش سی‌ان‌ان، پلیس در ساحل میامی در ساعات اول صبح یکشنبه گفت که «حداقل یک ده نفری را» پس از ساعت منع عبور و مرور دستگیر کردند.

به گفته سخنگوی پلیس، ماموران در ساعت ۸ شب جمعیت را متفرق کردند و نتیجه آن رضایت‌بخش بود.

آقای گلبر روز شنبه در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که منع عبور و مرور از ساعت ۸ شب به بعد و بسته شدن جاده ها در منطقه تفریحی شهر میامی تا ۷۲ ساعت ادامه خواهد داشت. وی گفت این منطقه در ساعات شب مثل کنسرت راک می ماند که جمعیت تنگاتنگ یکدیگر تمام خیابان‌ها را فراگرفته‌اند. وضعیت هر روز بدتر شده و همه‌گیری کرونا آن را چالش برانگیزتر کرده است.

برخی از رستوران‌ها و هتل‌های ساحل میامی از جمله هتل نمادین «کلیولندر ساوت بیچ» برای ایمنی کارکنان و مهمانان بطور موقت سرو غذا و مشروب را متوقف کرده‌اند.

درحال حاضر حضور سنگین نیروهای پلیس در خیابان‌ها و ساحل میامی برای ایجاد نظم و اعمال قوانین ایمنی به چشم می‌خورد.

XS
SM
MD
LG