لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۴:۵۸

پاداش نیم میلیون دلاری؛ لیدی گاگا برای بازگشت سگ‌های ربوده شده، مژدگانی تعیین کرد


لیدی گاگا
لیدی گاگا

لیدی گاگا، هنرمند مشهور آمریکایی، برای بازگشت سگ‌های ربوده شده خود پانصد هزار دلار مژدگانی تعیین کرد.

به گزارش تارنمای شبکه خبری «ان‌بی‌سی»، دو مرد مسلح شامگاه چهارشنبه با حمله به مسئول نگهداری از سگ‌های لیدی گاگا که آنها را برای هواخوری شبانه به خارج از منزل برده بود، دو سگ بولداگ او را دزدیدند.

در جریان این زد و خورد، سارقان به فرد مسئول نگهداری سگ‌های لیدی گاگا نیز شلیک کردند. او که به دلیل اصابت گلوله زخمی شده بود، پس از حضور پلیس در صحنه، به بیمارستان منتقل گردید.

لیدی گاگا که در حال حاضر برای بازی در فیلم «گوچی» به کارگردانی ریدلی اسکات در ایتالیا است، از طریق مدیر هنری خود در جریان این سگ‌ربایی مسلحانه قرار گرفت.

سگ‌های ربوده شده، کوجی و گوستاو، نام دارند. یکی دیگر از سگ‌های لیدی گاگا به نام «خانم آسیا» موفق به فرار شد و پلیس دقایقی پس از این حادثه او را در خیابان‌های اطراف پیدا کرد.

با توجه بازتاب گسترده این خبر در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، پلیس لس آنجلس تحقیقات گسترده‌ای را برای دستگیری سارقان آغاز کرده است.

با این حال لیدی گاگا نیز با اعلام یک آدرس ایمیل، از کسانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند، یا به هر نحوی قادر به بازگرداندن سگ‌ها هستند، خواست تا با تیم هنری او تماس بگیرند.

در این درخواست تأکید شده که هیچ خطری فرد مورد نظر را تهدید نمی‌کند، عواقبی متوجه او نخواهد شد، و پانصد هزار دلار نیز مژدگانی دریافت می‌کند.

بولداگ، از نژادهای محبوب سگ در آمریکا محسوب می‌شود که برای خرید توله آن باید چند هزار دلار پرداخت.

در سال‌های اخیر موارد مختلفی از سگ‌ربایی در شهرهای بزرگ آمریکا، به ویژه در لس آنجلس و نیویورک، مشاهده شده است. ولی استفاده از اسلحه نامتعارف محسوب می‌شود.

XS
SM
MD
LG