لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۲۱:۵۰

کیم کارداشیان ستاره شبکه‌های اجتماعی به جمع باشگاه میلیاردرها پیوست


کیم کارداشیان و همسرش کانیه وست
کیم کارداشیان و همسرش کانیه وست

کیم کارداشیان، از ستاره‌های مشهور دنیای هنر و سرگرمی به جمع میلیاردهای جهان پیوست و نامش به فهرست ثروتمندانی افزوده شد که در صدر آن افرادی مانند جف بزوس و ایلان ماسک حضور دارند.

به گزارش شبکه خبری «سی‌ان‌ان»، در فهرست سالانه میلیاردرهای نشریه فوربز، برای نخستین بار نام کیم کارداشیان دیده می‌شود و حالا او‌ بصورت رسمی یکی از اعضای این باشگاه است.

فعالیت‌های اخیر تجاری و بازرگانی کیم کارداشیان، در کنار برنامه‌های تلویزیونی، و قراردادهای تبلیغاتی، از جمله دلایل موفقیت این ستاره دنیای هنر و سرگرمی محسوب می‌شوند.

کیم کارداشیان شرکت لوازم آرایشی و زیبایی «کی‌کی‌دبلیو» را در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی کرد، ‌و سال گذشته میلادی بیست درصد سهام این‌ شرکت را فروخت، که باعث‌ افزایش ارزش آن تا حدود یک‌ میلیارد دلار شد.

به نوشته فوربز، ارزش سهام کیم‌ کارداشیان در این شرکت نزدیک به پانصد میلیون دلار است.

او در عین حال از سهامداران شرکت پوشاک زنانه «اسکیم» است که سهامی خاص محسوب می‌شود، و گفته می‌شود که بیش از پانصد میلیون دلار ارزش دارد.

به نوشته فوربز، ارزش سهام کیم‌ کارداشیان در این شرکت بیش از ۲۲۵ میلیون‌ دلار است، و با محاسبه سایر اموال و دارایی‌ها، او یکی از میلیاردرهای جهان محسوب می‌شود.

این نخستین باری نیست که مطلبی درباره یکی از اعضای خانواده کارداشیان-جنر در نشریه فوربز منتشر می‌شود.

کایلی جنر و کارداشیان
کایلی جنر و کارداشیان

چندی پیش این نشریه مدعی شد که کایلی جنر-خواهر کوچک کیم کارداشیان- در بیست و یک سالگی میلیاردر شده است، و جوان‌ترین میلیاردر جهان است. البته این ادعا از سوی بسیاری از کارشناسان اقتصادی رد شد، و به گفته منتقدین، آمار و ارقام نشریه فوربز در این مورد نادرست است.

کیم که از مشهورترین اعضای خانواده کارداشیان-جنر است، در ماه فوریه گذشته، به دلیل اختلاف با کانیه وست، خواستار جدایی از همسرش شد.

XS
SM
MD
LG