لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۱۳

صدها بسته سفارش داده نشده از فروشگاه «آمازون» به خانه زنی در نیویورک فرستاده شد


لوگوی شرکت آمازون
لوگوی شرکت آمازون

زنی آمریکایی که صاحب یک کسب و کار کوچک است همیشه بسته دریافت می کند، ولی در روز پنجم ژوئن شروع به دریافت بسته‌هایی از «آمازون» کرد که هرگز سفارش نداده بود. صدها بسته نطلبیده با کامیون‌های بزرگ به او فرستاده شده بود.

به گزارش «ان‌بی‌سی‌ نیوز»، جیلین کنن که در ابتدا فکر کرد اینها بسته‌هایی هستند که شریک کاری او سفارش داده است اما زمانی که چند بسته را باز کرد متوجه شد داخل آنها هزاران محافظ ماسک از جنس سیلیکون در سایزهای مختلف است. هیچ یک از این بسته‌ها، تاریخ پست و نام و آدرس فرستنده نداشتند.

محافظ‌های ماسک را افرادی که دوست ندارند ماسک مستقیم با صورتشان تماس داشته باشد استفاده می‌کنند.

او می‌گوید زمانی که با آمازون تماس گرفت به او گفتند از آنجایی که بسته ها به در خانه او ارسال شده‌اند، به او تعلق دارند.

ولی مشکل خانم کنن با این تماس تلفنی حل نشد و جعبه‌های کارتنی بزرگ همچنان جلوی در خانه او در شهر بوفالوی ایالت نیویورک روی هم انباشته می شدند، به طوری که در ورودی خانه او را مسدود کردند.

خانم کنن این ماجرا را در صفحه فیس‌بوک خود به اشتراک گذاشت و توجه‌ رسانه‌های محلی را به خود جلب کرد. پس از انتشار خبر، شرکت آمازون نهایتا موافقت کرد که این مورد را پیگیری کرده و با پیدا کردن فرستنده، آدرس خانم کنن را از فهرست آنها پاک کند.

حالا خانم کنن که تعداد زیادی محافظ سیلیکون ماسک روی دستش مانده است، سعی دارد با آنها چیزی بسازد که برای جامعه مفید باشد.

او پس از تماس با آمازون از آنها خواست که در تامین دیگر مواد لوازم برای این پروژه با او همکاری کند، ولی این شرکت بزرگ آمریکایی با این کار موافقت نکرد. هرچند خانم کنن می گوید مصمم است تا راهی پیدا کند که بتواند با این محصولات چیزی مناسب برای افراد جامعه تولید کند.

جزئیات علت اشتباه در ارسال این بسته ها به آدرس خانم کنن در این گزارش ذکر نشده است.

XS
SM
MD
LG