لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۶:۰۷

خبری خوش برای طرفداران سلطان؛ شبکه اینترنتی الویس پریسلی راه‌اندازی می‌شود


الویس پریسلی
الویس پریسلی

شرکت مستقل «سینه‌دیگم» (به انگلیسی : Cinedigm) با همکاری اداره اموال و دارایی‌های الویس پریسلی یا «پریسلی اینترپرایز»، شبکه اینترنتی اختصاصی برای این ستاره فقید آمریکایی ایجاد می کند.

این شبکه که مخارج خود را از طریق آگهی‌های تجاری و تبلیغات تأمین خواهد کرد، به پخش برنامه‌های متنوعی درباره زندگی و فعالیت‌های هنری الویس پریسلی می‌پردازد، و‌ شامل تصاویر آرشیوی، آثار مستند، ‌و ویژه‌ برنامه‌هایی از این هنرمند آمریکایی، و سایر چهره‌های تأثیرگذار موسیقی «راک‌ اند‌ رول» است.

مارک روزن، رئیس گروه سرگرمی و هنری که صاحب «پریسلی اینترپراز» نیز هست، ضمن ابراز شادی از همکاری با سینه‌دیگم هواداران الویس پریسلی را «طرفداران پرشوری توصیف کرد که شایسته ارائه خدمات ارزنده، توسط یکی از بهترین شرکت‌های موجود در بازار هستند.»

به گزارش شبکه خبری «سی‌ان‌ان»، این شبکه جدید بصورت بیست و چهار ساعته و مداوم، برنامه‌های اختصاصی، ویژه، و مستندی را درباره الویس پریسلی پخش می‌کند.

الویس پریسلی خواننده، بازیگر، و از ستاره‌های دنیای هنر و‌سرگرمی که به سلطان موسیقی «راک‌ اند‌ رول» جهان شهرت داشت، در سال ۱۹۷۷ در اثر بیماری قلبی درگذشت.

الویس پریسلی
الویس پریسلی

این شبکه جدید اینترنتی به چهره‌های دیگری مانند جانی کش، روی اوربیسون، و سایر هنرمندان آمریکایی نیز می‌پردازد، و به تأثیر شهرهایی مانند ممفیس در شکل‌گیری و‌ گسترش موسیقی راک اند رول اشاره می‌کند.

یکی از بخش‌های جذاب این شبکه، تصاویر نادر خانگی، و فیلم‌های شخصی الویس پریسلی است در خانه شخصی او به نام «گریس‌لند» ضبط شده است.

این شبکه اینترنتی در اوایل سال ۲۰۲۲ در آمریکا و کانادا در دسترس علاقمندان خواهد بود.

XS
SM
MD
LG