لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۴۷

احتمال شرکت دواین جانسون بازیگر هالیوود در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا  


دواین جانسون ۴۹ ساله و مشهور به «راک» یا صخره
دواین جانسون ۴۹ ساله و مشهور به «راک» یا صخره

دواین جانسون، بازیگر مشهور آمریکایی، بار دیگر از احتمال شرکت خود در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده سخن گفت.

این کشتی‌گیر پیشین ۴۹ ساله که در انتخابات اخیر از جو بایدن و کامالا هریس حمایت کرده است، در جریان مصاحبه با ویلی گیست در «ساندی تودی» درباره جاه‌طلبی‌های سیاسی خود توضیحاتی داد.

به گزارش تارنمای یاهو، او در بخش کوتاهی از این گفت‌و‌گو که پیشتر پخش شد، با اشاره به احتمال نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در آینده، گفت که هدفش «اتحاد کشور» است و اگر احساس کند که نامزدی او، خواست مردم نیز هست، قطعا این کار را انجام خواهد داد.

دواین جانسون
دواین جانسون

او که خود را فردی مستقل و از نظر سیاسی میانه‌رو یا مرکزگرا توصیف می‌کند، در مصاحبه‌ای که یکشنبه دوم مه به طور کامل پخش شد، گفت که اگر حمایت عمومی وجود داشته باشد، به صورت جدی شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده را در نظر می‌گیرد.

این ستاره بزرگ هالیوود که به «راک» یا صخره شهرت دارد، در ادامه افزود که تنها هدف، علاقه، و آرزوی او، متحد کردن کشور است.

دواین جانسون که در برنامه تلویزیونی «راک جوان»، نامزد خیالی انتخابات ریاست جمهوری است، گفت که اگر مردم خواستار نامزدی واقعی او باشند، حتما در انتخابات شرکت خواهد کرد.

نتایج برخی نظرسنجی‌ها که دواین جانسون آنها را در شبکه‌های اجتماعی خود نیز به اشتراک گذاشته است، نشان می‌دهد که این هنرمند از حمایت قابل توجهی (۴۶ درصد) در آمریکا برخوردار است.

با این حال او تأکید کرد که برای تصمیم‌گیری در این زمینه، پژ‌وهش‌های بیشتر و عمیق‌تری انجام خواهد داد.

دواین جانسون با تشبیه این فرآیند با دورانی که به عنوان یک کشتی‌گیر آماتور در بازارهای اجناس دست دوم، یا محوطه ماشین‌فروشی‌ها مبارزه می‌کرد، گفت که قادر بود تا شور و هیجان مردم را حس کند، و تشخیص دهد که در آن لحظه چه می‌خواهند.

دواین جانسون از محبوب‌ترین هنرمندان آمریکایی است. او تنها در حساب کاربری خود در اینستاگرم نزدیک به ۲۳۳ میلیون طرفدار دارد و از پردرآمدترین چهره‌های شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود.

XS
SM
MD
LG