لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۰۲

برخورد یک خودرو با تماشاگران در رژه «افتخار» یک نفر را کشت


پلیس و آتشنشانی در محل وقوع برخورد یک وانت به تماشاگران در رژه افتخار در شهر فورت لادردیل در ایالت فلوریدا - ۱۹ ژوئن ۲۰۲۱
پلیس و آتشنشانی در محل وقوع برخورد یک وانت به تماشاگران در رژه افتخار در شهر فورت لادردیل در ایالت فلوریدا - ۱۹ ژوئن ۲۰۲۱

یک راننده عصر شنبه، هنگام آغاز رژه «افتخار» دگرباشان جنسی در جنوب فلوریدا با خودرو محکم به تماشاگران زد و یک نفر را کشت و فرد دیگری را به شدت زخمی کرد.

به گزارش آسوشیتدپرس، چند شاهد گفتند که برخورد خودرو به نظر عملی عمدی می آمد، ولی الی ادمسون کارآگاه پلیس شهر فورت لادردیل در فلوریدا به خبرنگاران گفت که مقامات در حال بررسی تمامی احتمالات هستند.

بنا بر بیانیه ای از جاستین نایت، رئیس گروه کُر مردان همجنسگرای فورت لادریل که از طریق رسانه های خبری منتشر شد، راننده و قربانیان اعضای گروه کر آنها بودند.

آقای نایت در این بیانیه گفت: «از نظر من این یک تصادف بود. این یک حمله به جامعه دگرباشان جنسی نبود.» او افزود «ما منتظر جزئیات بیشتر هستیم و از جامعه عشق و حمایت می طلبیم.»

دین ترنتیلز، شهردار فورت لادردیل به یک شبکه محلی گفت که سرعت گرفتن ناگهانی خودرو و اصابت به تماشاگران، آن هم وقتی که به راننده گفتند که در نزدیکی رژه است، به نظر او یک حمله «عمدی» بود.

XS
SM
MD
LG