لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۲۲

پس از ضبط مصاحبه شاهزاده هری بریتانیا و همسرش با اپرا وینفری، کاخ باکینگهام پیگیر اتهام زورگویی «مگان مرکل» شد


شاهزاده هری و همسرش مگان نقش خود به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی را ترک کردند و در کالیفرنیا زندگی می کنند
شاهزاده هری و همسرش مگان نقش خود به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی را ترک کردند و در کالیفرنیا زندگی می کنند

همزمان با انتشار تبلیغی از پخش مصاحبه اپرا وینفری، چهره تلویزیونی مشهور آمریکا، با شاهزاده هری بریتانیا و همسرش مگان مرکل، کاخ باکینگهام اعلام کرد که ادعاهای مطرح شده توسط کارکنان سلطنتی در رابطه با زورگویی مگان، دوشس ساسکس، را بررسی خواهد کرد. باکینگهام این ادعاها را «بسیار نگران‌کننده» خوانده است.

روزنامه «تایمز» گزارشی را مبنی بر اینکه مگان در دورانی که عضوی از خانواده سلطنتی بود با کارکنان بدرفتاری می‌کرد منتشر کرده است.

به گزارش «بی بی سی»، سخنگوی مگان می‌گوید او از «حمله اخیر به شخصیت خود» ناراحت است. کاخ باکینگهام نیز گفته که «قلدری و آزار و اذیت را تحمل نکرده و نخواهد کرد.»

تایمز در گزارش خود ایمیل یکی از کارمندان را منتشر کرده که ادعا می‌کند مگان دو دستیار شخصی خود را از خانه بیرون کرده است. این شکایات مربوط به سال ۲۰۱۸ است؛ زمانی که شاهزاده هری و مگان در کاخ کنزینگتون زندگی می‌کردند.

چندین کارمند چند ماه پس از ازدواج مگان و هری کاخ را ترک کردند.

کارمندان کاخ مدتی است در پی این هستند که داستان خود را به گوش دیگران برسانند. مصاحبه مگان با اپرا فرصت خوبی برای پرداختن به این موضوع فراهم کرد.

در بخش‌هایی از این مصاحبه که پیش از پخش آن منتشر شده است، مگان می‌گوید کاخ باکینگهام نمی‌تواند انتظار داشته باشد آنها در صورت تداوم پخش اخبار نادرست در موردشان سکوت کنند.

او همچنین گفت نگران از دست دادن چیزی نیست چرا که چیزهای زیادی از دست رفته است.

مصاحبه اپرا وینفری با مگان مارکل و شاهزاده هری، روز یکشنبه هفتم ماه مارس از شبکه «سی بی اس» پخش خواهد شد.

XS
SM
MD
LG