لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۱۷

بیشتر مراسم کنوانسیون حزب دموکرات آمریکا اینترنتی برگزار خواهد شد


جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری
جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری

بخش انگلیسی صدای آمریکا - شهر میلواکی همچنان در ماه آوت، محل برگزاری و مرکز کنوانسیون حزب دموکرات، و محل سخنرانی جو بایدن برای قبول نامزدی حزب، باقی می‌ماند، اما حزب دموکرات اعلام کرد که بیشتر برنامه‌ها و مراسم کنوانسیون، از جمله دیدارهای نمایندگان ایالتی حزب، به صورت اینترنتی خواهد بوند، ولی از میلواکی پخش می‌شود.

کمیته برگزارکنننده کنوانسیون سراسری حزب دمکرات اعلام کرد که به نمایندگان ایالتی گفته شده در شهرهای خود بمانند. شهر میلواکی میزبان کنوانسیون است، ولی شهرهای اقماری دیگر و بناهای تاریخی عمده، نقش بزرگی در کنوانسیون امسال حزب دموکرات ایفا خواهند کرد.

جن اومالی دیلن،‌ رئیس کارزار تبلیغاتی جو بایدن، اعلام کرد که آقای بایدن همچنان در نظر دارد با سربلندی، نامزدی حزب برای مقام ریاست جمهوری آمریکا را در شهر میلواکی بپذیرد.

بیشتر کارهای عادی که مقامات حزبی شهرهای مختلف، در جلسه‌های حضوری کنوانسیون انجام می‌دادند، امسال از طریق دیدارهای اینترنتی انجام خواهد گرفت.

از آن جا که امسال اجتماع انبوه در یک فضای بزرگ برای تشویق سخنرانان و جمع‌آوری آرا برگزار نمی‌شود، محل برگزاری کنفوانسیون از استادیوم بسکتبال تیم «باکز» میلواکی به تالار اجتماعات شهر، تغییر یافت.

پیش از این، زمان برگزاری این کنوانسیون از نیمه ماه ژوئیه به ۱۷ تا ۲۰ ماه اوت تغییر داده شده بود.

بیانیه کمیته برگزارکننده این کنوانسیون حاکی است که این حزب ضمن دگرگون ساختن تجربه شرکت در کنوانسیون برای نمایندگان و تماشاگران، قصد دارد از سلامت همگانی حراست کند.

تام پرز، رئیس کمیته ملی حزب دموکرات، گفت که آن حزب به توصیه‌های کارشناسان بهداشتی گوش کرده و برنامه‌های خود را با آن تطبیق داده است.

XS
SM
MD
LG