لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ایران ۲۲:۴۹

مقام ارشد پیشین وزارت خارجه آمریکا: روزهای پایانی رژیم سرکوبگر ایران را شاهدیم


رابرت جوزف معاون پیشین وزارت خارجه آمریکا در امور کنترل تسلیحات و امنیت بین الملل
رابرت جوزف معاون پیشین وزارت خارجه آمریکا در امور کنترل تسلیحات و امنیت بین الملل

رابرت جوزف معاون پیشین وزارت خارجه آمریکا در امور کنترل تسلیحات و امنیت بین الملل می‌گوید ورشکستگی اقتصادی و فشار تحریم‌ها، رژیم ایران را به روزهای پایانی‌اش رسانده است.

آقای جوزف در جلسه مجازی که توسط شورای ملی مقاومت ایران روز جمعه ۲۷ تیر ماه ترتیب داده شد، گفت: «پایان دیکتاتوری مذهبی نزدیک است و ملاها می‌دانند که روزهایشان به شماره افتاده است. شما می‌توانید این را در اقدامات مذبوحانه آنها و ناتوانی‌شان در ایجاد اصلاحات ببینید و حس کنید. ملاها می‌دانند که اقتصادشان وضعیتی اسفناک دارد و به خاطر فساد سازمان‌یافته، بی‌کفایتی، و نیز تحریم‌های بین‌المللی، ورشکسته شده است. تحریم‌های بین‌المللی به دلیل حمایت رژیم از تروریسم، تلاش برای دستیابی به سلاح‌های هسته‌ای، و ماجراجویی‌های خارجی آن - که رفاه و معیشت مردم ایران را به تاراج برده - بر رژیم اعمال شده است. رژیم برای معکوس کردن روند این سقوط آزاد اقتصادی هیچ راهی ندارد.»

وی افزود: آخرین تصمیم رژیم ایران این است که خود را به چین بفروشد. ملاها تمام مشروعیت خود را از دست داده‌اند و حالا مردم ایران تهدید اصلی برای رژیم هستند. ملاها ممکن است حقیقت را بخواهند مخفی کنند، ولی مردم می‌دانند. ملاها هم می‌دانند که مردم ایران می‌دانند. در چشم‌انداز، پایان رژیم سرکوب بیشتر دیده می‌شود. فشار روی رژیم، تاثیرگذار است و باید آن را ادامه داد.

رابرت جوزف: پایان دیکتاتوری مذهبی نزدیک است و ملاها می‌دانند
لطفأ صبر کنيد

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00
XS
SM
MD
LG