لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۱:۲۹

«سرخپوشها پول خرید میوه و آجیل هم ندارند!»


محمد پنجعلی، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس، سرخپوش های پایتخت ایران را «لنگ» خرید آجیل و میوه شب عید دانست.
آقای پنجعلی که از اردوی پرسپولیس در ساری به تهران آمده بود، علت بازگشتش به تهران را دیدار با علی پروین، مدیر عامل پرسپولیس دانسته است. محمد پنجعلی به خبرگزاری «تسنیم» می گوید:
"آمدم تا با پروین جلسه‌ای را برگزار کنم و دنبال کارهای مالی بازیکنان باشم. این بازیکنان مشکل مالی دارند که باید حل شود. من هم به تهران آمدم تا در مورد این مسائل با پروین حرف بزنم."

سرپرست پرسپولیس با تاکید تکرار کرد: : "شب عید است و همه می‌خواهند آجیل و میوه بگیرند اما کار به جایی رسیده که بازیکنان ما پول خرید آجیل و میوه را هم ندارند."
.
تسنیم می پرسد: به ساری برمی گردید؟ محمد پنجعلی می گوید: تا ببینیم [علی] پروین چه می گوید.

آقای پنجعلی، همزمان، ابراز امیدواری کرده است که مشکلات مالی هر چه سریع‌تر برطرف شود تا سرخپوشهای پایتخت با آرامش خاطر بیشتری لیگ را ادامه دهند.

آقای پنجعلی در حالی از این ناتوانی سرخپوشان یاد کرده که از دیدگاه بسیاری از دوستداران ورزش، بازیکنان فوتبال در ایران بیشترین دستمزدها را می گیرند، و از رفاه کامل برخوردارند

پرسپولیس، باشگاهی با پنجاه سال سابقه، در ماه های اخیر دچار مشکلات سنگین مالی شده تا جایی که بازیکنان آن تا کنون دو بار دست به اعتصاب زده اند. یکی از مسوولان دولت حسن روحانی از فروش این باشگاه به بخش خصوصی خبر داده است. اما، با توجه به قروض و مشکلات پرسپولیس، و نیز انتظار مالی سنگین دولت از فروش این باشگاه پر هوادار، یافتن خریداری که باید «تعهدات»ی هم به دولت جمهوری اسلامی بدهد، بسیار دشوار خواهد بود. بگفته این مسوول دولتی، واگذاری پرسپولیس به بخش خصوصی باید پیش از پایان سال جاری شمسی انجام گیرد.
XS
SM
MD
LG