لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۵:۳۷

فیلم خون آشامی «خسوف» برنده بهترین فیلم جوایز انتخاب مردم


فیلم خون آشامی «خسوف» برنده بهترین فیلم جوایز انتخاب مردم
فیلم خون آشامی «خسوف» برنده بهترین فیلم جوایز انتخاب مردم

فیلم رمانتیک «شفق» از سری فیلم های خون آشامی «خسوف»Twilight با بازیگران جوان و پرطرفدار آن روز چهارشنبه در مراسمی که در مرکز «نوکیا» Nokia در شهر لس آنجلس برگزار شد جایزه اول انتخاب مردم People's Choice Awards را از آن خود ساخت. نتایج این جوایز نشان داد که توده مردم اغلب تمایل به انتخاب چهره های آشنا و شناخته شده دارند.

یک سال پس از آن که جانی دپ دو جایزه بهترین فیلم سال و بهترین بازیگر یک دهه گذشته جوایز انتخاب مردم را از آن خود ساخت شب گذشته یک بار دیگر به صحنه این جوایز بازگشت تا جایزه دیگری با عنوان «بازیگر محبوب سال ٢٠١٠» را دریافت کند. فیلم پرطرفدار «خسوف» نیز به دو جایزه «بهترین فیلم سال» و «بهترین تیم بازیگران» دست یافت. فیلم دیگری از این سری فیلم های خون آشامی و محبوب به نام «ماه تازه» Twilight: New Moon سال گذشته همین عنوان را به دست آورد.

آدام سندلر بازیگر نقش های کمدی هالیوود توانست برای چهارمین سال پیاپی عنوان «بهترین کمدین سال» را از آن خود سازد. اما آنجلینا ژولی هرچند دو سال پیاپی جایزه بهترین بازیگر زن فیلم های ماجراجویانه را از سوی مردم دریافت کرده بود امسال نتوانست در این رده بندی محبوبیتی کسب کند و این عنوان به «جکی چان» دیگر بازیگر فیلم های ماجراجویانه پرطرفدار اهدا شد.

«کرستین استوارت» ستاره فیلم «خسوف» به عنوان محبوب ترین بازیگر زن امسال از سوی مردم برگزیده شد که بازگشت مثبتی برای این ستاره محسوب می شود چرا که سال گذشته این عنوان به «ساندرا بولاکس» تعلق گرفت.

در نهایت دو فیلم «خسوف» و سریال «دکتر هاوس» برندگان اصلی این دوره از جوایز «انتخاب مردم» بودند که هرکدام چهار جایزه در رده بندی های مختلف دریافت کردند. فیلم «داستان اسباب بازی ٣» نیز به عنوان محبوب ترین فیلم انیمیشن خانوادگی معرفی شد.

گرگوری هاوس شخصیتی که «هیو لوری» نقش آن را در سریال تلویزیونی «دکتر هاوس» بازی می کند به عنوان محبوب ترین دکتر تلویزیون شناخته شد و بازیگران اصلی این سریال به عنوان محبوب ترین بازیگر مرد و بازیگر زن دریک درام تلویزیونی از سوی مردم انتخاب شدند.

سریال موزیکال «گلی» Glee عنوان محبوب ترین سریال کمدی و یکی از بازیگران این سریال – جین لینچ – عنوان بهترین بازیگر یک سریال کمدی را از آن خود ساختند. جایزه محبوب ترین بازیگر مرد یک سریال کمدی «انتخاب مردم» نیز به «نیل پاتریک هریس» رسید.

در برنامه اهدای جوایز انتخاب مردم شب گذشته که مجری آن «کوئین لطیفه» بود جایزه بهترین موزیسین سال به «امینم» رپخوان معروف رسید که به او لقب بهترین هنرمند «هیپ هاپ» و «مرد موسیقی» نیز داده شد. ترانه دو صدایی امینم با «ریحانا» که به تازگی منتشر شده است به عنوان محبوب ترین ترانه و موزیک ویدیوی سال گذشته شناخته شدند. کیتی پری، جایزه محبوب ترین هنرمند سال را از آن خود ساخت و ریحانا، آشر و تیلور سویفت نیز جوایز هنرمندان محبوب موسیقی پاپ و کانتری را دریافت کردند.

XS
SM
MD
LG