لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۴۶

دیزنی بازگشایی پارک‌هایش در آمریکا را بررسی می‌کند؛ استفاده از ماسک الزامی خواهد بود


باب چِیپِک، مدیرعامل «دیزنی» در جریان یک گفتگوی رسانه ای، درباره بازگشایی پارک های تفریحی این شرکت در آمریکا توضیحاتی داد.

او در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «سی ان بی سی» یادآور شد که این بازگشایی همراه با رعایت کامل نکات ایمنی و اصول بهداشتی خواهد بود.

به گفته باب چِیپِک، به احتمال زیاد تمامی مهمان‌ها و ‌کارمندان ملزم به استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی خواهند بود.

پارک تفریحی دیزنی در شانگهای از روز دوشنبه گذشته فعالیت‌های خود را از سرگرفت. مدیران پارک، پذیرای تعداد محدودی از مهمان‌ها بودند، همه ماسک داشتند، و در قسمت‌های مختلف، دمای بدن آنها اندازه‌گیری می‌شد.

به گفته باب چِیپِک، بسیاری از مردم در آسیا حتی پیش از آغاز بحران کرونا ماسک می زدند؛ ولی این پدیده تازه‌ای برای آمریکاییان است و باتوجه به تابستان گرم و ‌شرجی پیش رو، برای برخی از مهمان‌ها تا حدی چالش‌برانگیز خواهد بود.

هرچند که هنوز تاریخ مشخصی برای بازگشایی پارک های تفریحی دیزنی در آمریکا اعلام نشده است، ولی بخش جانبی پارک دیزنی در اورلاندو ایالت فلوریدا ۲۰ مه باز می شود.

این بخش «دیزنی اسپرینگز» نام دارد و شامل فروشگاه‌ها، رستوران ها و میکده های کوچک و بزرگ است.

باب چِیپِک با اشاره به شور و اشتیاق زیادی که از سوی طرفداران برای بازگشایی این پارک‌های تفریحی وجود دارد، یادآور شد که این شرکت پس از هماهنگی کامل با مقامات ایالتی، شهری، بهداشتی، و بیمارستان های محلی، درباره زمان بازگشایی پارک ها تصمیم خواهد گرفت.

دیزنی دارای دو پارک تفریحی بزرگ و موضوعی در آمریکا است که در شهرهای اورلاندو در ایالت فلوریدا و آناهایم در ایالت کالیفرنیا قرار دارند.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG