لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۲۰

«اسکارلت جوهانسون» پاپ کورن می فروشد


اسکارلت جوهانسون و همسرش در مراسم افتتاحیه
اسکارلت جوهانسون و همسرش در مراسم افتتاحیه

اسکارلت جوهانسون بازیگر مشهور آمریکایی با گشایش نخستین فروشگاه «پاپ کورن» در شهر پاریس خبرساز شد. او که مدتهاست درباره علاقه اش به این پروژه با رسانه ها سخن گفته بود، سرانجام به آرزوی خود رسید و این مغازه کوچک را در پایتخت فرانسه افتتاح کرد.

این فروشگاه «یامی پاپ» نام دارد و مجموعه متنوعی از آجیل، تنقلات و انواع ذرت بو داده را عرضه می کند.

اسکارلت جوهانسون این فروشگاه را با همکاری همسر فرانسوی خود «رومان دوریاک» که مدیر یک شرکت تبلیغاتی است تأسیس کرده، او امیدوار است در آینده نزدیک شعبه های بیشتری در سایر نقاط پاریس دایر کند.

اسکارلت جوهانسون برای شرکت در مراسم افتتاح این مغازه به پاریس رفت و شخصأ به مشتریان پاپ کورن فروخت و به تبلیغ فرآورده های متنوع این فروشگاه پرداخت.

گروهی از طرفداران اسکارلت جوهانسون ساعتهای طولانی در صف ایستادند تا از نزدیک با هنرمند محبوب خود ملاقات کنند، این بازیگر آمریکایی هم با خوشرویی پذیرای مراجعین بود و با بسیاری از آنها عکس یادگاری گرفت که به سرعت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شد.

اسکارلت جوهانسون در سال ۲۰۱۴ با رومان دوریاک ازدواج کرد، او علاقه زیادی به فرهنگ فرانسه دارد و به همین دلیل بیشتر ماههای سال ساکن پاریس است، آن‌ها صاحب دختری به نام رز هستند.

اسکارلت جوهانسون ۳۱ ساله، از چهره‌های مطرح هالیوود و در سالهای اخیر در فیلمهایی از جمله «گمشده در ترجمه»، «دختری با گوشواره‌های مروارید» و یا «کاپیتان آمریکا» بازی کرده است.

او بار‌ها از سوی نشریات و سازمان های مختلف هنری بعنوان یکی از جذاب‌ترین زنان جهان برگزیده شده است.

این بازیگر آمریکایی امیدوار است با افتتاح فروشگاه «یامی پاپ» در پاریس، این خوراکی خوشمزه آمریکایی را به صورت متفاوتی به مشتریان مشکل پسند فرانسوی عرضه کند.

XS
SM
MD
LG