لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۸:۴۸

زوج تگزاسی برای کودک مبتلا به اوتیسم، فروشگاه اجاره بازی ساختند


لوگوی فروشگاه زنجیره ای کرایه و فروش ویدیو «بلاک باستر»
لوگوی فروشگاه زنجیره ای کرایه و فروش ویدیو «بلاک باستر»

یک زوج تگزاسی که پسرشان از بسته شدن فروشگاه کرایه و فروش ویدیو و بازی «بلاک باستر» ناراحت شده بود، با ساختن نمونه کوچک این فروشگاه در خانه شان، او را به وجد آوردند.

خاوییر زونیگا، در پستی در توئیتر نوشت که برادر ۲۰ ساله اش، که اوتیسم دارد، از اینکه فروشگاه فروش و کرایه بازی محله شان در شهر «میشن» ایالت تگزاس این هفته برای همیشه بسته می شود، خیلی پکر بود، در نتیجه والدینش تصمیم گرفتند که مغازه مورد علاقه پسرشان را به منزل بیاورند.

زونیگا در توئیتش نوشت: «برادر ۲۰ ساله ام که اوتیسم دارد از بسته شدن بلاک باستر خیلی ناراحت بود به خاطر همین پدر و مادرم برای او یک کوچک را درخانه ساختند.»

زونیگا در این توئیت عکس های برادرش را که نمی تواند حرف بزند، در حالیکه از دیدن این فروشگاه ویدیوی کوچک به وجد آمده و لبخند و دست می زند، پست کرده است. فروشگاه کوچولوی بلاک باستر شامل ده ها ویدیوی مورد علاقه اوست و با سمبل و نشانه های بلاک باستر تکمیل شده است.

فروشگاه های زنجیره ای بلاک باستر در دهه های گذشته مورد استقبال جوانان برای خرید و کرایه ویدئو بودند و در سالهای اخیر بیشتر برای بازی مورد توجه بودند اما این شرکت اعلام کرده قصد دارد فروشگاههای خود را تعطیل کند و فقط ۱۲ فروشگاه در آمریکا هنوز باز دارد.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG