لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۰۷

آنونس نسخه بازسازی شده از فیلم «پاپیون» منتشر شد


از آنونس نسخه جدید فیلم پاپیون پرده برداری شد. فیلم «پاپیون» در سال ۱۹۷۳ با بازی «استیو مک کوئین» و «داستین هافمن» به روی پرده سینماها رفت. داستان دو مرد که نقشه فرار از زندانی در «گویان فرانسه» (در آمریکای جنوبی) را می کشند. این فیلم بر اساس رمانی با همین عنوان ساخته شده که شرح حال « آنری شاریر» را روایت می کند.

«شاریر» به اتهام قتل در قرن بیست میلادی از سوی دادگاه فرانسه به زندان محکوم شد و حوادث زندگی در زندان را در این رمان نوشت. البته تحقیقات نشان می دهد بسیاری از رویدادهای داستان برگرفته از اتفاقاتی که برای هم زندانیان او افتاد نوشته شده و برای خود شاریر پیش نیامده است.

در نسخه جدید «پاپیون»، «چارلی هانم» و «رامی ملک» ایفای نقش می کنند. این فیلم سال گذشته در جشنواره فیلم تورنتو نمایش ویژه داده شد و در ماه اوت سال جاری نیز اکران سراسر آن آغاز خواهد شد.

«چارلی هانم» بازیگر انگلیسی است که برای بازی در سریال «فرزندان آشوب» شهرت پیدا کرد و «رامی ملک» با بازی در سریال «آقای روبات» مشهور شد و اخیر در فیلمی که در مورد گروه راک «کویین» ساخته شده در نقش «فردی مرکوری» بازی کرده است که آن هم به زودی اکران خواهد شد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG