لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۲۱

جیمز فرانکو و آن هاتاوی مجریان مراسم اسکار ۲۰۱۱ خواهند بود


جیمز فرانکو و آن هاتاوی مجریان مراسم اسکار ۲۰۱۱ خواهند بود
جیمز فرانکو و آن هاتاوی مجریان مراسم اسکار ۲۰۱۱ خواهند بود

بنا برگزارش خبرگزاری های هنری هالیوود، جیمز فرانکو ستاره فیلم پرسروصدای «۱۲۷ ساعت» و آن هاتاوی بازیگر نقش اول فیلم «عشق و داروهای مخدر دیگر» Love & Other Drugs مجریان هشتاد وسومین مراسم اهدای جوایز اسکار خواهند بود. این خبر روز دوشنبه از طریق اعلامیه ای از سوی مقامات آکادمی اعلام شد.

آن هاتاوی دوسال پیش ثابت کرد که با برخورداری از استعداد و هنرهای مختلف از جمله رقص و آوازخوانی می تواند به خوبی از عهده ایفای نقش یک مجری برنامه اسکار برآید. او درمراسم اهدای جوایز اسکار سال ۲۰۰۹ به همراه «هیو جکمن» بخش گشایش این برنامه را که به طور زنده از تلویزیون پخش می شد برعهده داشت و هردو هنرمند ضمن اجرای برنامه، به معرفی نامزدهای رده بندی بهترین فیلم سال اسکار پرداختند که به شدت مورد توجه و تشویق حاضران قرار گرفت و منتقدین هنری هم بعدها درباره این قطعه و همکاری این دو نقدهای جالبی نوشتند. آن شب «آن هاتاوی» فیلم «فراست /نیکسون» را معرفی کرد و ادای ریچارد نیکسون رئیس جمهورپیشین آمریکا را درآورد درحالی که «جکمن»، مجری استرالیائی برنامه ادای دیوید فراست را درمی آورد که مشغول مصاحبه با نیکسون است.

بروس کوهن، تهیه کننده برنامه های اسکار و همکار هنری او «دان میشر» در یک اعلامیه اظهار داشتند:«جیمز فرانکو و آن هاتاوی سمبلی از نسل آینده بازیگران و ستارگان هالیوود هستند و تندیس هایی تازه نفس و هیجان آورکه هریک به نوبه خود از استعدادهای سرشاری نیز برخوردارند. ما امیدواریم بتوانیم برنامه تلویزیونی اسکار را که روز ۲۷ فوریه ۲۰۱۱ برگزار می شود را به صورتی تهیه کنیم که در آن، هم استعدادهای کم نظیر این دوهنرمند به نمایش گذاشته شود و هم بتواند تماشاگران بی شمار این برنامه را در سطح جهانی سرگرم کند و درنتیجه یک شوی ازهرجهت بی نظیر ارائه بدهیم.»

این دو تهیه کننده در ادامه این سخنان گفته اند:«ما بی نهایت از این رویداد هیجان زده هستیم و می دانیم که جیمزفرانکو و آن هاتاوی به کمک تیم خلاق و مستعدی که برای برگزاری اسکار به فعالیت اشتغال دارند می توانند این مراسم را به بهترین نحو و به صورتی بی سابقه اجرا کنند.»

آژانس خبری «ددلاین» که نخستین گزارش در رابطه با این تصمیم آکادمی را منتشر کرده است می نویسد:«هردو بازیگر، جیمزفرانکو و آن هاتاوی، خود نامزدهای احتمالی دریافت جوایز اسکار هستند. جیمز برای فیلم «۱۲۷ ساعت» ساخته «دنی بویل»، که ماجرای واقعی زندگی کوهنوردی به نام «آرون رالستون» است که دریک حادثه کوهنوردی مجبور می شود بازوی خود را برای نجات جانش قطع کند و«آن هاتاوی» نقش مقابل «جیک جیلینهال » را در فیلم تازه «عشق و داروهای مخدر دیگر» بازی می کند. بازی «آن» در فیلم های مختلف درچند سال اخیر همواره مورد توجه رای دهندگان اسکار بوده است.

XS
SM
MD
LG