لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ایران ۰۳:۳۹

ديدار پرزيدنت اوباما با جرج بوش و بيل کلينتون برای کمک به زلزله زدگان هائيتی


رؤسای پيشين جمهوری ايالات متحده آمريکا از مردم می خواهند کمکهای نقدی خود را از طريق سايت اينترنتی کلينتون بوش هاييتی فاند دات اورگ به زلزله زدگان هائيتی اهدا کنند

پرزيدنت باراک اوباما رئيس جمهوری آمريکا به منظور بررسی راههای چگونگی کمک به زلزله زدگان هائيتی روز شنبه با جرج بوش و بيل کلينتون، روسای جمهوری سابق آمريکا در کاخ سفيد ديدار و گفتگو کرد.

رئيس جمهوری آمريکا در اين ديدار گفت ما با کمک و همفکری يکديگر می توانيم پيام درستی در زمينه همراهی ايالات متحده آمريکا با مردم هائيتی بفرستيم.

جرج بوش رئيس جمهوری پيشين از حزب جمهوريخواه آمريکا در اين ديدار گفت با خوشنودی دعوت به همکاری جانشين دموکرات خود را برای ابلاغ محبت و دوستی مردم آمريکا می پذيرد.

بيل کلينتون نيز که نمايندگی ويژه سازمان ملل متحد در هائيتی را بر عهده دارد، ضمن وعده کمکهای طولانی مدت به مردم هائيتی گفت به آنها کمک خواهد کرد تا از اين مقطع تاريخ به آينده ای بهتر و روشنتر، قدم بگذارند.

رؤسای پيشين جمهوری ايالات متحده آمريکا از مردم می خواهند کمکهای نقدی خود را از طريق سايت اينترنتی کلينتون بوش هاييتی فاند دات اورگ http://www.Clintonbushhaitifund.org به زلزله زدگان هائيتی اهدا کنند. آنها اطمينان می دهند که اين کمکها صد در صد در اختيار مردم هائيتی قرار خواهد گرفت.

XS
SM
MD
LG