لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ ایران ۲۰:۲۰

پیام هفتگی رئیس جمهوری آمریکا


پیام هفتگی رئیس جمهوری آمریکا، نوید ایجاد فرصت های بیشتر برای مردم کشور را می دهد.

باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا می گویدعده زیادی از مردم امروز بیشتر از همیشه تلاش می کنند، اما چرخ زندگی شان باز هم به سختی می چرخد.

آقای اوباما روز شنبه در پیام رادیویی هفتگی اش گفت این روند باید تغییر کند و اقتصادی ایجاد شود که «برای همه کارآیی داشته باشد، نه فقط برای معدودی از ثروتمندان.»

رئیس جمهوری آمریکا گفت می خواهد با همکاری کنگره چنین دستور کاری تدوین کند؛ اما برای افزایش فرصت ها برای خانواده های بیشتری در آمریکا بدون «مقننه گام برخواهد داشت.»

وی گفت دستور «اصلاحاتی در زمینه برنامه های آموزشی» را داده است تا افراد برای مشاغلی که باید بی درنگ پر شود، مهارت های کاری مورد نیاز کارآفرینان را کسب کنند.

رهبر آمریکا گفت وی همچنین وزارت خزانه داری را مأمور کرده است تا برنامه جدیدی برای پس انداز بازنشستگی افراد شاغل ایجاد کند.

در پیام هفتگی جمهوریخواهان – که از سوی سناتور ریچارد بر قرائت شد، بر درخواست های ازکارافتادگی نظامیان بازنشسته – که رسیدگی به آنها به تعویق افتاده – تأکید، و اشاره شد که تعداد درخواست هایی که هنوز رسیدگی نشده، کاهش یافته است. اما آقای بر گفت هنوز هم درخواست های بسیاری از بازنشستگان نظامی بلاتکلیف مانده و در فرم های درخواست هم اشتباهاتی وجود دارد.
XS
SM
MD
LG