لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۰:۱۹

طرح جدید « بهم پیوستن نیروها» در کاخ سفید


طرح جدید « بهم پیوستن نیروها» در کاخ سفید
طرح جدید « بهم پیوستن نیروها» در کاخ سفید

طرح جدید میشل اوباما بانوی اول آمریکا و دکتر جیل بایدن همسر معاون رئیس جمهوری بنام

« بهم پیوستن نیروها» در واقع یک طرح ملی است، طرحی که برای احترام و بزرگداشت نیروهای آمریکایی و خانواده های آنان در یک تلاش جمعی شکل گرفته است.

خانم اوباما در برنامه ای که روز ۲۳ فروردین به همین منظور در کاخ سفید ترتیب داده شده بود، گفت « این چالش برای همه و برای تمام بخش های جامعه آمریکاست، یک طرح ملی که هدف آن آموزش، رویاروئی با چالش ها و بکار گیری سازمان های غیر دولتی و همچنین بخش های بازرگانی در این تلاش جمعی است».

میشل اوباما بانوی اول آمریکا گفت « این چالش برای تمام قشرهای جامعه است که باید آنان را به جنبش در آورد تا تعهد واقعی برای حمایت از خانواده سربازان را برعهده گیریم ».

وی گفت طرح « بهم پیوستن نیروها» برای این بوجود آمده است که به خانواده های سربازان ما - خانواده هائی که عزیزانشان فداکاری می کنند تا ما در امنیت و آزادی بسر بریم - خدمت شود.

دکتر جیل بایدن به سهم خود در گرد هم آئی کاخ سفید گفت « راه های مختلفی وجود دارد که هر یک از آمریکائی ها بتوانند در این مهم سهمی را بر عهده گیرند».

دکتر جیل بایدن همسر معاون رئیس جمهوری آمریکا می گوید « ما با گروه ها و افراد مختلف در سراسر کشور ملاقات کرده ایم. کسانی که از نیروهای ما و خانواده هایشان حمایت می کنند و به همه نشان می دهند که چه راه های با ارزشی برای نشان دادن این حمایت – برخی بزرگ و برخی کوچک - اما همه با اهمیت وجود دارند».

در این مراسم که کار اصلی آن را میشل اوباما و دکتر جیل بایدن بر عهده گرفته اند، پرزیدنت اوباما و معاون وی نیز سخنانی بیان کردند.

پرزیدنت اوباما گفت ما امروز برای این اینجا هستیم که بگوئیم آمریکائی هائی که در اونیفورم نظامی هستند، هرگز تنها نبوده اند، در هیچ جا، نه در عراق و نه در افغانستان

جو بایدن معاون رئیس جمهوری آمریکا نیز بنوبه خود گفت من همیشه گفته ام که ما در مقام یک کشور، مقدار زیادی تعهد بر عهده داریم اما آن چه واقعاً یک ایثار اخلاقی را موجب می شود، آنست که باید برای کسانی که آنان را به راه های آسیب پذیر می فرستیم، هر آن چه خود و خانواده هایشان به آن نیاز دارند؛ فراهم کنیم.

XS
SM
MD
LG