لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۵:۱۷

پیام رئیس جمهوری آمریکا به مناسبت روز پدر


پیام رئیس جمهوری آمریکا به مناسبت روز پدر
پیام رئیس جمهوری آمریکا به مناسبت روز پدر

رئیس جمهوری آمریکا در پیام خود به مناسبت روز پدر نوشته است: «من بی حضور پدر در کنارم بزرگ شدم و بسی خوشبخت بوده ام که در دامن مادری چنان تحسین برانگیز رشد کردم. مادری که همچون بسیاری از مادران قهرمان و بی شوهر هرگز نگذاشت کمبود پدر در خانه سبب سستی یا عدم تلاش همیشگی ام برای بهترین بودن شوم. اما اغلب از خود می پرسم چه می شد اگر پدرم همچون هدیه بزرگتری در زندگی ام حضور می داشت.»

باراک اوباما در پیام روز پدر خود آورده است: «امروز بعنوان پدر دو دختر جوان سخت کوشیده ام تا پدری خوب برای آنان باشم. اما در همه زمان کامل نبوده ام. بسیار زمان ها ضرورت کاری مرا وادار ساخته از خانواده ام دور شوم و به ناچار وظیفه سرپرستی خانواده برعهده میشل افتاده است.»

رئیس جمهوری آمریکا افزود: «می دانم بسیاری از پدران نیز با چنین مشکلی روبرو هستند. چه شما که بعنوان یک پدر سرگرم خدمت در ارتش هستید و باید خانه را ترک کرده به محل خدمت بروید یا همچون پدری که برای بهترین بودن در خانه خود در این شرایط سخت اقتصادی ناچار به ترک خانواده اش است، همگی ما می دانیم سرپرست خانواده بودن چه دشوار است.»

رئیس جمهوری آمریکا در پایان بیانیه خود به مناسبت روز پدر افزوده است: «سخن پایانی سپاسگزاری از شماست، شما کسانی که همه تلاشتان را بکار می برید تا نقشی موثر در زندگی فرزندان ما برعهده داشته باشید.»

XS
SM
MD
LG