لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ ایران ۲۲:۰۸

شرکت اوباما در جلسه اينترنتی با ميزبانی فيس بوک


شرکت اوباما در جلسه اينترنتی با ميزبانی فيس بوک
شرکت اوباما در جلسه اينترنتی با ميزبانی فيس بوک

باراک اوباما، رئيس جمهوری آمريکا، روز چهارشنبه برای بحث در مورد کاهش کسری بودجه دولت و جهت برقراری ارتباط با رای دهندگان جوان در يک جلسه که توسط وب سايت فيس بوک ميزبانی میشود، شرکت می کند.

پرزيدنت اوباما به ساختمان مرکزی وب سايت فيس بوک در ايالت کاليفرنيا برای شرکت در اين جلسه آنلاين می رود.

انتظار می رود، اين رويداد به برقراری ارتباط با رای دهندگان جوانی که از تکنولوژی اينترنتی استفاده می کنند، کمک کند. رای دهنگان جوان بخشی از حاميان اوباما در انتخابات ۲۰۰۸ بودند. وی در مورد طرح کاهش ۴ تريليون دلار از کسری بودجه در ۱۲ سال آينده بحث می کند.

بيش از ۵۰۰ ميليون نفر در نقاط مختلف جهان پروفايل فيس بوک دارند. صفحه رسمی پرزيدنت اوباما در فيس بوک بيش از ۱۹ ميليون طرفدار دارد.

اما تزلزل و لغزش در بهبود اوضاع اقتصادی، موافقين و پذيرندگان سياست های دولت را به پايين ترين سطح در دوران رياست جمهوری اوباما رسانده است. گروه تحقيقاتی گالوپ می گويد، ۴۸ درصد از آمريکايی ها عملکرد اوباما را رد می کنند.

تحلیلگران انتظار دارند، انتخابات رياست جمهوری در سال ۲۰۱۲ ميلادی به گرانترين انتخابات در تاريخ آمريکا برسد. سازماندهنگان مبارزات انتخاباتی اوباما می گویند آنها اميدوارند تا يک ميليارد دلار برای اين امر جمع آوری کنند. در اين صورت کانديدای ديگر رياست جمهوری نيز مجبور به جمع آوری مقادير مشابهی برای رقابت در مبارزات انتخاباتی می شوند.

XS
SM
MD
LG