لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۰:۲۶

در واشنگتن چه می گذرد؟ ( چهارم آوریل)


در واشنگتن چه می گذرد؟ ( چهارم آوریل)
در واشنگتن چه می گذرد؟ ( چهارم آوریل)

ساعت ۴۶/ ۵ بامداد روز دوشنبه ۱۵ فروردین است که پرزیدنت اوباما ای میلی برای اعلام نامزدی دور دوم ریاست جمهوری خود به طرفدارانش ارسال می کند، آن هم با امضای باراک

دوستان ..

امروز، ما مدارک لازم برای شروع فعالیت های انتخاباتی خود را به ثبت خواهیم رساند. ما اکنون چنین اقدامی را شروع می کنیم زیرا سیاستی را که بر آن باور داریم با آگهی های گران قیمت تلویزیونی یا اغراق و گزافه گوئی آغاز نمی شود بلکه با شما، با گفتگوی با همسایه ها، همکاران و دوستان شروع می شود.

... و چنین فعالیتی نیاز به زمان دارد.

پرزیدنت اوباما در ای میل خود می نویسد ... و هر چند که اکنون تمام تمرکز من بر انجام کاری است که شما من را برای آن برگزیده اید و مبارزه کاندیداها هنوز تا یک سال دیگر یا حتی بیشتر از آن به حد اعلای خود نخواهد رسید با این همه کاری که برای بنیاد ستاد انتخاباتی ما لازم است باید از امروز شروع شود.

ما همیشه می دانستیم که تغییرات پایدار به آسانی یا بسرعت صورت نمی گیرد، هرگز چنین نمی شود اما همانطور که دولت من و مردم در سراسر کشور برای حفظ پیشرفت هائی که ما انجام داده ایم، مبارزه می کنند – پیشرفت هائی که بیشتر هم می شود – ما هم باید مدت ها پیش از آن که من بطور جدی فعالیت های انتخاباتی ام را آغاز کنم، همه را برای شروع ( فعالیت های انتخابات ریاست جمهوری) سال ۲۰۱۲ به جنبش در آوریم.

رئیس جمهوری آمریکا سپس به دریافت کنندگان ای میل خود می گوید در روزهای آینده طرفدارانی مانند شما سازمان جدیدی را پایه گزاری می کنند که ما در کنار یکدیگر آن را در شهرهای بزرگ و کوچک سراسر کشور بنا خواهیم کرد و من برای شکل دادن به این طرح - در همان حال که ما ستاد انتخاباتی خود را بوجود می آوریم - طرحی که قابل دسترس تر باشد، بیشتر متمرکز باشد و بیشتر از آنچه ما تا بحال بنا کرده ایم، نوآوری داشته باشد به شما نیاز دارم.

... ما کاری را شروع می کنیم که تا بحال سابقه نداشته است. هماهنگ کردن گفتگوی یک بیک با میلیون ها نفر از طرفدارانمان در هر یک از ایالت های کشور.

ارتباط دوباره دوستان، الهام بخشیدن به آنانی که با یک انگیزه تازه بما می پیوندند و آماده شدنمان برای مبارزه ( انتخاباتی) سال آینده.

پرزیدنت اوباما می گوید حد اقل به عنوان یک کاندیدا این آخرین ستاد تبلیغات انتخاباتی من خواهد بود اما انگیزه ای که تفاوت ها را برای خانواده های ما و برای کشورمان پایدار می کند، هرگز برای یک فرد نبوده است. پرزیدنت اوباما می گوید اگر ما با یکدیگر همکاری کنیم، این طرح ( طرح ستاد انتخاباتی برای پیروزی) موفق خواهد شد.

... و ای میل رئیس جمهوری آمریکا چنین پایان می گیرد:

با سپاس

باراک

XS
SM
MD
LG