لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۰:۰۶

پلیس نیویورک در جستجوی یک قاتل زنجیره ای احتمالی


یک عضوپلیس سافک کانتی در حال جستجو منطقه ساحلی اوک در نیویورک، جایی که بقایای اجساد چند نفر که احتمالا توسط یک قاتل زنجیره ای کشته شده اند پیدا شده است
یک عضوپلیس سافک کانتی در حال جستجو منطقه ساحلی اوک در نیویورک، جایی که بقایای اجساد چند نفر که احتمالا توسط یک قاتل زنجیره ای کشته شده اند پیدا شده است

مقامات ایالت نیویورک در شمال شرق آمریکا می گویند آنان به دنبال یافتن یک قاتل زنجیره ای احتمالی هستند. به گفته مقامات، آنان بطور غیرمنتظره ای بقایای اجساد حدود ده نفررا در یک ساحل پیدا کرده اند.

یک مقام ارشد پلیس نیویورک در لانگ آیلند روز چهارشنبه گفت: ماموران پلیس همچنان به دنبال یافتن قربانیان بیشتری هستند.

پلیس از ابزارهای گوناگونی برای عملیات جستجو در یک بزرگراه ساحلی لانگ آیلند استفاده می کند، جایی که از چند ماه پیش تا دوشنبه اخیر، بقایای جسد های چندین نفر کشف شده است.

وجود انبوه درختان و علف ها، مانع جستجوهای پلیس شده است. اما مقام ارشد پلیس در نیویورک به خبرنگاران گفت پلیس فدرال آمریکا، اف بی آی، هواپیماها و هلی کوپترهای پیشرفته ای را برای گشت در منطقه از بالا در اختیار قرار می دهد.

غواص های پلیس نیز روز چهارشنبه در آب های منطقه به جستجو پرداختند. اولین بار، جسد چهار قربانی در ماه دسامبر کشف شد. این اجساد متعلق به زنانی عنوان شده است که برای روسپیگری در اینترنت تبلیغ کرده بودند.

هنوز مقامات آزمایشگاه ها هویت دیگر قربانیان را معلوم نکرده اند. آنان همچنین هنوز تایید نکرده اند که آیا قتل آنها توسط یک قاتل صورت گرفته است یا خیر.

اما پلیس می گوید دست کم تعدادی از جسدهای کشف شده، حاوی نشانه هایی هستند که احتمالا از کشته شدن این افراد و رها شدن اجساد آنها توسط یک قاتل زنجیره ای حکایت دارد.

پلیس اولین اجساد را زمانی پیدا کرد که در جستجوی یک روسپی ناپدید شده بود که آخرین بار در نزدیکی منطقه دیده شده بود. این زن هنوز پیدا نشده است.

XS
SM
MD
LG