لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۴۲

تیتر روزنامه های ایران در «آخرین» روز مذاکرات هسته ای


روزنامه‌های صبح دوشنبه ۲۲ تیر ماه در ایران به با احتیاط و گمانه‌زنی به استقبال آخرین روز مذاکرات هسته‌ای رفته اند و توافق هسته‌ای که احتمالا در وین به دست خواهد آمد، در روزنامه ها با توجه به فاصله زمانی هنوز با گمانه زنی بازتاب پیدا کرده است.

روزنامه محافظه‌کار کیهان برای مطلب هسته‌ای خود تیتر «توافق در چارچوب سند لوزان باخت است» را انتخاب کرده است. روزنامه اصلاح طلب اعتماد هم پرسیده است: «سرانجام توافق؟»

روزنامه ایران که ارگان دولت است با تصویری از وزیر امور خارجه ایران نوشته است: «لبخند دیپلمات‌ها در ایستگاه پایانی مذاکره.»

روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران از نتایج یک نظر سنجی خبر داده که بیش از ۸۸ درصد از مردم ایران موافق توافق هسته ای با عزت هستند و تیتر «صبح پر ماجرای هسته‌ای» را انتخاب کرده است.

روزنامه دنیای اقتصاد برای گزارش تحلیلی عنوان «بازارها به پیشواز توافق رفته‌اند» را انتخاب کرده است.

روزنامه آرمان اما از «طنین توافق» خبر داده است، در حالی که روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد نوشته است: «آماده باش به مردم برای جشن هسته‌ای»

روزنامه جمهوری اسلامی خبر داده است که «در صورت توافق همه تحریم ها لغو می شوند»، اما روزنامه شرق تیتر کوتاه «روز واقعه» را انتخاب کرده است.

روزنامه قانون هم از «آماده باش برای جشن هسته‌ای» خبر داده است. در این بین روزنامه اصولگرای وطن امروز با شک و تردید پرسیده است: «تحمیل فکت شیت آمریکا؟»

ابرار هم از «ارسال پیش نویس توافق به تهران و واشنگتن» خبر داده است.

XS
SM
MD
LG