لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۵۷

آگهی مدافعان حق اسلحه در آمریکا خطاب به آیت الله های ایران: "هنوز آمریکا را نشناخته اید"


"انجمن ملی اسلحه" از لابی های با نفوذ است که مخالف تلاش دولت اوباما برای سخت تر شدن قوانین خرید و فروش و یا حمل اسلحه در آمریکا است.
"انجمن ملی اسلحه" از لابی های با نفوذ است که مخالف تلاش دولت اوباما برای سخت تر شدن قوانین خرید و فروش و یا حمل اسلحه در آمریکا است.

گروه حافظ منافع تولیدکنندگان و خریداران سلاح در آمریکا یا "انجمن ملی اسلحه" (NRA) در راستای پیشبرد اهدافش، از جمله اینکه شهروندان آمریکایی بتوانند راحت تر اسلحه خرید و فروش و یا حمل کنند، چندین ویدیو منتشر کرده است.

در این ویدیوها افرادی که به تفنگ علاقمند هستند، اظهاراتی علیه برخی از چهره های لیبرال و سینمای هالیوود و برخی سیاستمداران آمریکایی مطرح می کنند که به گمان آنها حامی محدود شدن خرید و فروش و یا حمل اسلحه در این کشور هستند.

به نوشته واشنگتن پست، در یکی از این ویدیوها هدف حمله هیچکدام از موارد بالا نیست بلکه هدف ویدیو "آیت الله های ایران" است.

در این ویدیو مردی با کلاه و یک ریش سفید خطاب به "آیت الله های ایران" سخنانش را این چنین آغاز می کند: "گوش کنید!"

او خطاب به "آیت الله های ایران" می گوید "شاید شما با رئیس جمهوری ما که صورت بچه گانه گلی تازه دارد و یا با دوستان او با زانوهای لرزانشان ملاقات کرده باشید، اما آمریکا را هنوز نشناخته اید."

این مرد در ادامه به ایران می گوید شما با قلب سرزمین آمریکا آشنا نیستید، یا مردمی که از این سرزمین با خون خود دفاع خواهند کرد، اگر لازم باشد با دستان پینه بسته و خالی...یا با کارگران فولاد و معدن کاران و یا آنهایی که در "کاجون کانتری" (منطقه ای در ایالت لوئیزیانا) می توانند با "یک تمساح بزرگ کشتی بگیرند."

او همچنین به آیت الله های ایران می گوید که از جمله با کشاورزان، کابوی ها، رانندگان کامیون و...ماموران شجاع پلیس که در مناطق جنگی شهری به خوبی مبارزه می کنند، ملاقات نکرده اند.

این مرد در سپس خطاب به آیت الله ها می گوید: هیچ وقت آمریکا را نشناخته اید و آرزو هم کنید هیچ وقت آمریکا را نشناسید.

"انجمن ملی اسلحه" از لابی های با نفوذ است که مخالف تلاش دولت باراک اوباما برای سخت تر شدن قوانین مربوط به خرید و فروش و یا حمل اسلحه در آمریکا است.

XS
SM
MD
LG