لینکهای قابل دسترسی

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ایران ۲۲:۵۴

عکس روز: از استفاده آشغال مرغ در لوازم آرایشی، تا بزرگداشت یک پیشکسوت گرافیک ایران

عکس روز ۱۹ آبان را با یک عکس جنجالی آغاز کرده ایم. گزارش تصویری مهر نشان می دهد افرادی سودجو، از باقیمانده گوشت مرغ برای تهیه لوازم آرایشی استفاده می کنند:
بیشتر

عجیب ولی واقعی؛ افراد سودجو با راه اندازی کارگاه های غیر مجاز در حومه تهران به تولید مواد اولیه لوازم آرایشی در فضاهای نامناسب و آلوده اقدام میکنند. آنطور که در گزارش تصویری خبرگزاری مهر آمده، از آشغالهای برجای مانده از گوشت مرغ در تهیه این لوازم آرایشی استفاده می شود. عکس: محمود رحیمی، مهر
۱

عجیب ولی واقعی؛ افراد سودجو با راه اندازی کارگاه های غیر مجاز در حومه تهران به تولید مواد اولیه لوازم آرایشی در فضاهای نامناسب و آلوده اقدام میکنند. آنطور که در گزارش تصویری خبرگزاری مهر آمده، از آشغالهای برجای مانده از گوشت مرغ در تهیه این لوازم آرایشی استفاده می شود.
عکس: محمود رحیمی، مهر

جنت یلن، رئیس بانک مرکزی آمریکا به سوالات قانونگذاران آمریکایی در واشنگتن پاسخ می دهد.
۲

جنت یلن، رئیس بانک مرکزی آمریکا به سوالات قانونگذاران آمریکایی در واشنگتن پاسخ می دهد.

یکی از زیباترین كویرهای دنیا با كلوت های منحصربه فردش در منطقه شهداد كرمان قرار دارد تا جایی كه میتوان این منطقه را نمایشگاهی از زیباییهای كویر نامید. عکس: امید شاکری، مهر
۳

یکی از زیباترین كویرهای دنیا با كلوت های منحصربه فردش در منطقه شهداد كرمان قرار دارد تا جایی كه میتوان این منطقه را نمایشگاهی از زیباییهای كویر نامید.
عکس: امید شاکری، مهر

پسری صبح زود در حال تمیز کردن شیشه یک ماشین در داکا، بنگلادش.  
۴

پسری صبح زود در حال تمیز کردن شیشه یک ماشین در داکا، بنگلادش.
 

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG