لینکهای قابل دسترسی

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ایران ۱۳:۰۸

عکس روز: از استقبال آمریکا از گزارش آژانس درباره ایران تا سواحل زیبای بوشهر

عکس روز چهارشنبه ۱۱ آذر را با عکسی در رابطه با استقبال آمریکا از گزارش آژانس درباره ایران آغاز می کنیم و با عکس های دیگری از جهان و ایران از جمله ساحل زیبای بوشهر ادامه می دهیم:
بیشتر

این عکس جدید نیست. مربوط به آمادگی جلسه اعلام توافق نهایی بین ایران و کشورهای پنج بعلاوه یک است. امروز گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی ارایه شد که نشان می دهد ایران از سال ۲۰۰۹ فعالیت مشکوک خود را متوقف کرده است. آمریکا در اولین واکنش به این خبر اعلام کرد که از آن استقبال می کند با این وضعیت، احتمال لغو تحریم‌ها تا ژانویه وجود دارد.
۱

این عکس جدید نیست. مربوط به آمادگی جلسه اعلام توافق نهایی بین ایران و کشورهای پنج بعلاوه یک است.
امروز گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی ارایه شد که نشان می دهد ایران از سال ۲۰۰۹ فعالیت مشکوک خود را متوقف کرده است. آمریکا در اولین واکنش به این خبر اعلام کرد که از آن استقبال می کند با این وضعیت، احتمال لغو تحریم‌ها تا ژانویه وجود دارد.

تظاهرات برزیلی ها در ریودوژانیرو یک روز قبل از اجلاس تغییرات اقلیمی پاریس   
۲

تظاهرات برزیلی ها در ریودوژانیرو یک روز قبل از اجلاس تغییرات اقلیمی پاریس 
 

تظاهرات در اعتراض به تخریب محیط زیست در فرانکفورت قبل از اجلاس پاریس 
۳

تظاهرات در اعتراض به تخریب محیط زیست در فرانکفورت قبل از اجلاس پاریس 

مسابقات قهرمانی کشوری آبهای آرام بانوان با قهرمانی تیم های کرمانشاه و تهران در رده سنی بزرگسالان و جوانان در دریاچه آزادی تهران به پایان رسید. عکس: امید وهاب زاده، فارس
۴

مسابقات قهرمانی کشوری آبهای آرام بانوان با قهرمانی تیم های کرمانشاه و تهران در رده سنی بزرگسالان و جوانان در دریاچه آزادی تهران به پایان رسید.
عکس: امید وهاب زاده، فارس

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG