لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۲۰:۵۰

نوروز در صدای آمريکا


نوروز می رسد و زمین و زمان را دیگرگون می کند. از جمله برنامه های بخش فارسی صدای آمریکا، در ایام نوروز و سال نو، مجموعه ای از گزارش ها، گفتگوها، دیدنی ها و شنیدنی های ویژه ایام عید را در بر می گيرد.

همکاران ما با تلاش بسیار برای این ایام برنامه هائی تدارک دیده اند که هم موجب سرگرمی بینندگان است و هم رنگین کمانی از هنر، خاطره، خبر، تفسیر، بررسی، شادی، تاریخ ویادمان های نوروزی.

بهار و نوروز پشت درند، و ما با برنامه های ویژه مان که فهرستی ازعناوین آنها رابه اطلاعتان می رسانیم، به پیشبازشان می رویم و در را به رویشان می گشائیم.
برنامه های ویژه نوروزی صدای آمریکا، از نیم ساعت پیش از تحویل سال نو، آغاز می شود و تا فردایش بینندگان را گام به گام، تا سرزمین بهار همراهی می کند.
۱۱ ساعت برنامه ویژه ما، مجموعه متنوعی است که در آن بسیاری از هنرمندان محبوب ایرانی از جمله ستار، عهدیه، شجریان، فرامرز اصلانی،گروه موسیقی «عجم»، گروه رقص آنا جانبازیان و .....به دیدار شما می آیند. برای نخستین بار بخشی از یک برنامه تازه بخش فارسی صدای آمریکا به نام «میهمان ناهار» که پرویز کاردان چهره مشهور تئاتر، سینما و تلویزیون ایران آن را تهیه می کند نیز پخش می شود.

علاوه بر این ، گزارش های متنوعی در باره مراسم گوناگون نوروزی، پژوهش های علمی پیرامون نوروز، مرور رویدادهای فرهنگی، هنری و سیاسی سال گذشته ، پیام های نوروزی مقامات آمریکائی و شخصیت های ایرانی، و روایت گزارشگران صدای آمریکا از مراسم و رویدادهای وابسته به نوروز درنقاط مختلف جهان، مجموعه نوروزی ما را متنوع تر و دیدنی تر می کند.

بنابراین ، نوروز را با صدای آمریکا باشید، و سال نو را همچون بقیه ایام سال، با خانواده بزرگ بخش فارسی، بگذرانید.
XS
SM
MD
LG