لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۶:۴۸

برتری سینتس در برابر فالکونز


برتری سینتس در برابر فالکونز
برتری سینتس در برابر فالکونز

در ادامه مسابقات هفته شانزدهم لیگ ملی فوتبال آمریکایی، ان اف ال، نیواورلینز سینتس در برابر آتلانتا فالکونز با نتیجه ۱۷ بر ۱۴ به پیروزی رسید.

در این دیدار که به میزبانی فالکونز برگزار شد، نیواورلینز تنها وقت نخست را به سود خود به پایان برد و سه وقت دیگر با تساوی ۷-۷، ۰-۰ و ۷-۷ به پایان رسید. در این دیدار درو بریس، کوارتر بک نیواورلینز با ارسال پاسهایی به طول ۳۰۲ یارد نقش مهمی در پیروزی تیمش داشت.با این نتیجه هر دو تیم راهی مرحله پلی آف این مسابقات شدند.

در دیداری دیگر، واشنگتن رد اسکینز پس از چهار هفته شکست در برابر حریفان، موفق شد جکسونویل جاگوارز را با نتیجه ۲۰ بر ۱۷ شکست دهد. در این دیدار دو تیم در پایان وقت قانونی بازی، به تساوی ۱۷ بر ۱۷ دست یافتند، اما واشنگتن در وقتهای اضافه ۳ امتیاز فیلدگل به دست آورد، که حکم به برتری این تیم می داد. در این دیدار رِکس گرازمن، که جانشین داناوان مک نب، توپپخش کن این تیم شده بود، با ارسال پاسهایی به طول ۱۸۲ که به یک تاچ داون هم انجامید، عملکردی قابل قبول از خود به نمایش گذاشت.

همچنین بالتیمور ریونز در برابر کلیولند برانز با حساب ۲۰ بر ۱۰ به برتری دست یافت. جو فلاکو، کوارتر بک ریونز با ارسال تنها ۱۰۲ یارد پاس، توانست دو تاچ داون برای تیمش به ارمغان آورد.

اما در هفته شانزدهم، دالاس کابویز با نتیجه نزدیک ۲۶ بر ۲۷ بازی را به آریزونا کاردینالز واگذار کرد. در این دیدار دالاس ۱۷ دقیقه بیشتر از میزبان توپ را در اختیار داشت اما نتوانست از این برتری استفاده کند و در آخر، تن به شکست داد. کابویز و کاردینالز عملا شانسی برای صعود به مرحله پلی آف ندارند.

XS
SM
MD
LG