لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۳:۰۳

شکست کابویز و رداسکینز در خانه


هفته دوم مسابقات لیگ ملی فوتبال آمریکا، ان اف ال، با پیروزی قهرمان فصل پیش لیگ و پیروز سوپر بول، در برابر تیم سن فرانسیسکو فورتی ناینرز پیگیری شد.

در این دیدار در حالیکه نیو اورلینز 32 دقیقه مالکیت توپ را در اختیار داشت، با استفاده از این برتری توانست با نتیجه 25 بر 22 از سد سن فرانسیسکو فورتی ناینرز عبور کند.

در دیداری دیگر تیم ایندیانا پولیس کولتز موفق شد با نتیجه قاطع 38 بر 14 نیویورک جاینتز را در هم بکوبد. در این دیدار پیتون منینگ، کوارتر بک تیم کولتز با ارسال سه پاس منجر به تاچ داون، سهم بزرگی در پیروزی تیمش داشت. گفتنی است برادر پیتون، الای هم در تیم جاینتس حضور داشت اما نتوانست مانع شکست تیمش شود.

درچارچوب دیدارهای هفته دوم لیگ ان. اف. ال. دیگر تیم ثروتمند و پرطرفدار دالاس کابویز در خانه در برابر شیکاگو برز، تن به شکست داد. در این دیدار برغم تلاش بازیکنان دالاس، این تیم میهمان بود که با هنرمندی جی کاتلر توانست میزبانش را از پیش رو بردارد. کاتلر به تنهایی سه تاچ داون 6 امتیازی برای این تیم کسب کرد.

در سایر دیدارها، آریزونا کاردینالز در برابر آتلانتا فالکونز با نتیجه 41 بر 7 تن به شکست داد، سین سیناتی بنگالز 15 به 10 بالتیمور ریونز را از پیش رو برداشت، کانزاس چیفز، کلیولند برانز را با نتیجه نزدیک 16 به 14 برد.

فیلادلفیا ایگلز، دیترویت لاینز را با نتیجه 35 بر 32 از پیش رو برداشت، گرین بی پکرز 34 بر 7 بوفالو بیلز را مغلوب کرد، پیتسبورگ استیلرز، تنسی تایتنز را با نتیجه 19 بر 11 برد، میامی دولفینز 14 به 10، مینسوتا وایکینگز را پشت سر گذاشت.

تامپابی باکانرز 20 بر 7 کارولینا پنترز را از پیش رو برداشت، دنور برونکوس 31 بر 14 سیاتل سی هاوکس را مغلوب کرد، اوکلند رایدرز با نتیجه 16 بر 14 سنت لوئیز رمز را برد، نیویورک جتس 28 بر 14 نیوانگلند پتریوتز را پشت سر گذاشت،

سن دیگو چارجرز، جکسون ویل جاگوارز را با نتیجه 38 بر 13 شکست داد و هیوستن تکسانز در خانه واشینگتن ردسکینز این تیم را با نتیجه 30 بر 27 از پیش رو برداشت.

XS
SM
MD
LG