لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۲۴

نتایج هفته نهم NFL


نتایج هفته نهم NFL
نتایج هفته نهم NFL

اما هفته نهم لیگ فوتبال آمریکا، ان اف ال، شب گذشته با پیروزی نزدیک ۲۷ بر ۲۱ پیتسبورگ استیلرز در برابر سین سیناتی بنگالز خاتمه یافت.

در این دیدار، تیم میهمان با ۲۰ امتیازی که در دو وقت نخست مسابقه به دست آورد، تا حد زیادی برد خود را تضمین کرد. روئتلیزبرگر با پرتاب پاسهایی به طول ۱۶۳ یارد که منجر به یک تاچ داون هم شد، نقش پررنگی در پیروزی تیمش داشت.

در دیداری دیگر، آتلانتا فالکونز هم با نتیجه مشابه ۲۷ بر ۲۱ تامپا بی بوکانیرز را پشت سر گذاشت. در این دیدار رایان، کوارتر بک آتلانتا ۲۳۵ یارد را با پاسهایش طی کرد تا خیال تیمش را از پیروزی در این دیدار راحت کند

همچنین در دیداری دیگر، کلیولند برانز با حساب ۳۴ بر ۱۴ نیواینگلند پتریوتس را از پیش رو برداشت. در این دیدار بردی، کوارتر بک پتریوتس با وجو ارسال پاسهایی به طول ۲۲۴ یارد که حاصل آنها دو تاچ داون هم بود، نتوانست مانع از شکست تیمش در برابر کلیولند شود.

اما این هفته از رقابتها با اخراج یکی از مربیان ان. اف. ال. همراه بود. وِید فیلیپس، سرمربی دالاس کابویز بدلیل کسب نتایج ضعیف در این فصل، از سوی باشگاه اخراج شد. پس از آنکه این تیم این هفته هم با نتیجه عجیب ۴۵ بر ۷ در برابر گرین بی پکرز تن به شکست داد، جری جونز، مالک باشگاه کاوبویز، مربی این تیم را از سمتش اخراج کرد.

XS
SM
MD
LG