لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۴۳

پیروزی فورتی ناینرز در لندن


پیروزی فورتی ناینرز در لندن
پیروزی فورتی ناینرز در لندن

اما طرفداران تیم فوتبال آمریکایی شهر سانفرانسیسکو هم دلایل زیادی برای برپا کردن جشن داشتند.

چرا که تیم مورد علاقه شان نه در کالیفرنیا، بلکه در شهر لندن به یک پیروزی با ارزش دست یافت. در این دیدار که از هفته هشتم لیگ فوتبال آمریکایی، ان. اف. ال. و در ورزشگاه ومبلی برگزار شد، تیم سن فرانسیسکو فورتی ناینرز در برابر دنور برانکوز به پیروزی رسید. کوارتر بک یا توپ پخش کن تیم فورتی ناینرز، کایل اورتون، در این پیکار با ارسال پاسهایی به طول ۳۶۹ یارد، که منجر به یک تاچ داون هم شد، نقش بزرگی در پیروزی ۲۴ بر ۱۶ تیمش در برابر برانوکز داشت.

دردیداری دیگر، ایندیاناپولیس کولتز با نتیجه ۳۰ بر ۱۷ از سد هیوستن تکسانز گذشت.دراین دیدار، پیتون مانینگ، دارنده چهار عنوان با ارزشترین بازیکن لیگ ان. اف. ال.، با ارسال پاسهایی به طول ۲۶۸ یارد که منجر به دو تاچ داون شد، یک تنه تیمش را به سوی پیروزی هدایت کرد.

در سایر دیدارها، میامی دولفینز ۲۲ بر ۱۴ سینسیناتی بنگالز را برد، جکسونویل جاگوارز ۳۵ بر ۱۷ دالاس کابویز را مغلوب کرد، دیترویت لاینز ۳۷ بر ۲۵ واشینگتن رداسکینز را از پیش رو برداشت، بوفالو بیلز ۱۰ بر ۱۳ در برابر کانزاس سیتی چیفز تن به شکست داد، کارولینا پنترز ۱۰ بر ۲۰ در مقابل سنت لوئیز رمز مغلوب شد، گرین بی پکرز ۹ بر صفر نیویورک جتز را مغلوب کرد و سن دیگو چارجرز ۳۳ بر ۲۵ تنسی تایتنز از پیش رو برداشت.

همچنین اوکلند ریدرز ۳۳ بر ۳ سیاتل سی هاوکس را برد، نیواینگلندز پتریوتز ۲۸ بر ۱۸ مینسوتا وایکینگز را مغلوب کرد، تامپا بی بوکانیرز با نتیجه ۳۸ بر ۳۵ آریزونا کاردینالز را پشت سر گذاشت

و دیدار تیمهای نیواورلینز سینتس و پیتسبورگ استیلرز با حساب ۲۰ بر ۱۰ به سود سینتس به پایان رسید.

XS
SM
MD
LG