لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۰۳

جیمز باند بعدی کیست؟ شاید ادریس البا


دانیل کرگ، آخرین هنرپیشه فیلمهای جیمز باند
دانیل کرگ، آخرین هنرپیشه فیلمهای جیمز باند

شاید جیمزباند آینده یک بازیگر سیاهپوست باشد. در حالی شانس ادریس البا بیش از بقیه است که هنوز جستجو و بررسی ادامه دارد.

بعد از اینکه دانیل کرگ اعلام کرد در جیمز باند بعدی در نقش جاسوس ۰۰۷ بازی نخواهد کرد، گمانه زنی ها در مورد این که جیمز باند بعدی چه کسی است، آغاز شد.

طی این چند ماه از کارشناسان و منتقدان فیلم گرفته تا طرافداران مجموعه فیلمهای باند ابراز عقیده کرده و کاندید مورد نظر خود را معرفی کرده اند. یکی از هنرپیشگانی که نامش در مقاله ها و فهرستهای مختلفی آمده ادریس البا است.

ادریس البا

او پیشتر خودش در این مورد صحبت کرده و گفته که برای این نقش پیر است و البته در میان کسانی که در فهرست آمده اند او (که ۴۳ سال دارد) سنش از همه بالا تر است.

مایکل فسبندر

از دیگر کسانی که از سوی تعداد زیادی کاندید شده مایکل فسبندر است. هنرپیشه ۳۹ ساله که در فیلمهای موفقی مانند "اکس من"، "دوازده سال برده" و "Promethius" ایفای نقش کرده است.

تام هیدلستون

تام هیدلستون هنرپیشه ۳۵ ساله نیز نامش به این فهرست راه پیدا کرده است. او در ژانرهای مختلفی بازی میکند، و از معروف ترین فیلمهایش فیلم "تور" بود.

البته او تنها ستاره تور نیست که برای بازی در نقش جیمز باند مناسبت خوانده شده است. برخی کریس همزورت، هنرپیشه ۳۳ ساله که در نقش ابر قهرمان این فیلم بازی می کند را نیز برای نقش جاسوس بریتانیایی کاندید کرده اند.

کریس همزورت

از دیگر هنرپیشگانی که نامشان در فهرستهای مختلف به عنوان جیمز باند بعدی دیده می شود می توان از دیمین لوئیس، بازیگر سریالهای میهن (Homeland) و جیمز نورتون، بازیگر سریالهای بریتانیایی چون "جنگ و صلح" نام برد. البته فهرست، طولانی است و تهیه کننده باید تصمیم بگیرد. هنوز اطلاعاتی در مورد بخش جدید جیمز باند در دست نیست.

صحنه ای از دانیل کرگ در فیلم "اسپکتر" ۲۰۱۵

دانیل کرگ در ۴ فیلم آخر مجموعه جیمز باند ایفای نقش کرد که آخرین آنها به نام "اسپکتر" در سال ۲۰۱۵ به سینماها آمد.

XS
SM
MD
LG