لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۴۹

کمک مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک


در پایان فصل جهانگردی، برگزاری مجمع عمومی سازمان ملل متحد کسب و کار در نیویورک را پر رونق کرده است

با پایان فصل جهانگردی، برگزاری مجمع عمومی سازمان ملل متحد کسب و کار در نیویورک را پر رونق کرده است.

با به پایان رسیدن فصل مسافرتی تابستان، معمولا شهرهای بزرگ آمریکا در ماه سپتامبر شاهد کاهش عمده گردشگران هستند. ولی کاهش گردشگری در سپتامبر در شهر نیویورک مشاهده نمی شود، که عمدتاً ناشی از رویدادهای مهمی مانند برگزاری مسابقات تنیس «یو. اس. اوپن»، هفته مُد، و تشکیل مجمع عمومی سازمان ملل متحد است.

در هنگام برگزاری مجمع عمومی سازمان ملل متحد کسب و کار در شهری که خواب ندارد پررونق تر از هر زمان دیگر است.

مدیر مغازه ای به نام محمد گفت هنگامی که مجمع عمومی سازمان ملل تشکیل می شود بهترین موقع برای پول درآوردن است - حتی از تعطیلات کریسمس نیز بهتر است. خریداران بین المللی به سرعت کالاهای فروشگاه، به ویژه کلیه ساعتها و کفش ها را خریداری می کنند. ای کاش که هر ماه مجمع عمومی سازمان ملل متحد تشکیل شود!

جین جلیس هاری، از نیجریه به نیویورک آمده تا به برگزاری مجمع عمومی سازمان ملل متحد کمک کند. جین گفت: «برای خرید، کالاهای بسیار متنوعی وجود دارد، که کار انتخاب را مشکل می سازد.

چند خیابان آن طرف تر، هتل راجر اسمیت قرار دارد. جان نولز، مدیر بازاریابی اینترنتی هتل، گفت که به خاطر تشکیل مجمع عمومی سازمان ملل متحد آنقدر مسافر زیاد شده که هتل می تواند نرخ اتاق های خود را بالا ببرد. اسمیت افزود هتل ما درست مقابل ساختمان سازمان ملل متحد واقع شده، و بسیاری از مسافران و صاحبان مشاغل برای گرفتن اتاق به ما مراجعه می کنند.

در نزدیکی سازمان ملل متحد یک پیتزا فروشی بنام «لیتل ایتالی» وجود دارد که پول خوبی در می آورد. این پیتزا فروشی نه تنها در رستورانش به توریستها، بلکه به کسانی که در داخل ساختمان سازمان ملل متحد هستند نیز پیتزا می فروشد.

ادرین روسو، صاحب رستوران گف:«خیابانی که رستواران من در آن واقع شده، ۷ خیابان با ساختمان سازمان ملل فاصله دارد، و پر از توریست. در هنگام برگزاری مجمع عمومی سازمان ملل متحد خیلی مشکل است که در رستوارانهای این خیابان بتوان برای نشستن و صرف غذا جایی پیدا کرد. »

آنچه مسلم است آن که تشکیل مجمع عمومی سازمان ملل متحد به کسب و کار در نیویورک کمک اساسی می کند، خواه شما یک مغازه پیتزا و پیراهن فروشی داشته باشید و یا هتل داری کنید.
XS
SM
MD
LG