لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۰:۳۹

امپایر استیت برای فروش!


میخواهید ساختمان امپایر استیت را بخرید؟
میخواهید ساختمان امپایر استیت را بخرید؟

کارهای ساختمانی امپایر استیت سال ۱۹۳۱ پایان یافت و تا سال ۱۹۷۲ میلادی به عنوان بلند ترین ساختمان جهان به شمار می رفت.

اداره کنندگان ساختمان ۱۰۲ طبقه ای امپایر استیت در نیویورک، قرار است همین هفته برای فروش این ساختمان دست به بازاریابی گسترده ای بزنند.
به گفته منابع مطلع، انتظار می رود شرکت سرمایه گذاری «امپایر استیت ریلتی تراست» از همین هفته، ضمن بازاریابی گسترده ، سرمایه گذاران بزرگ آمریکا را در جریان فروش این ساختمان قرار دهد.

شرکت اداره کننده این ساختمان امیدوار است بتواند در هفته اول ماه اکتبر از طریق بانک امریکا و موسسه سرمایه گذاری گلدمن ساکس برای اولین بار سهام این شرکت را فروش عمومی بگذارد.

یکی از کسانی که در مورد قیمت سهام با عرضه کنندگان سهام صحبت کرده می گوید آنها امیدوارند ساختمان را به قیمتی بفروشند که به خریداران بتواند سالانه بین ۵ تا ۵/۵ درصد سود خالص ارائه کنند. انتظار می رود که عرضه اولیه سهام ساختمان امپایر استیت همراه با یک میلیارد دلار فروش باشد.

کارهای ساختمانی امپایر استیت، که یکی از جذاب ترین اماکن توریستی و نماد کلان شهر نیویورک به شمار می رود، در سال ۱۹۳۱ پایان یافت که تا سال ۱۹۷۲ میلادی به عنوان بلند تری ساختمان جهان بشمار می رفت. دو سوم درآمد این ساختمان از طریق فروش بلیط به گردشگرانی به دست می آید، که می خواهند از بالا این ساختمان شهر نیویورک و حومه آن را تماشا کنند.
XS
SM
MD
LG