لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۶:۴۸

برخورد وانت با تماشاگران یک رژه خیابانی در نیواورلئان آمریکا ۲۸ مجروح بر جای گذاشت


در جریان برخورد یک وانت به جمعیتی که مشغول تماشای یک کارناوال تفریحی در شهر نیو اورلئان آمریکا بودند، ۲۸ نفر مجروح شدند.

بنا به گزارش خبرگزاری رویترز، روز شنبه عصر در حالی که جشن همراه با رژه سالانه موسوم به «ماردی گرا» در شهر نیو اورلئان در ایالت لوئیزیانا در حال برگزاری بود، راننده یک وانت که پلیس او را تحت تأثیر الکل و مواد مخدر توصیف کرد، با وانت خود به جمعی از تماشاگران این جشن زد و ۲۸ نفر را مجروح کرد.

دفتر پلیس شهر نیو اورلئان گفت نیلسون ریزوتو، راننده وانت، دستگیر شده و هم اکنون تحت نظارت پلیس است. پلیس همچنین گفت این راننده پس از دستگیری، به شدت تحت تأثیر مواد مخدر و الکل بوده است.

بنا به بیانیه منتشر شده از سوی پلیس، ریزوتو به تخلف رانندگی منجر به جراحات درجه اول، فرار از صحنه تصادف، و رانندگی تحت تأثیر الکل و مواد مخدر محکوم شده است.

رئیس پلیس نیو اورلئان می گوید ۲۱ نفر از مجروحان روانه بیمارستان شده اند. به گزارش رسانه های محلی، در ابتدا ۱۲ نفر از مجروحان منتقل شده به بیمارستان در وضعیت بحرانی قرار داشتند. مراقبت های ویژه و همچنین فرایند بازجویی از راننده وانت همچنان ادامه دارد.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG