لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۱۸

«هشدار قرمز»؛ پربیننده‌ترین فیلم «نتفلیکس» مجموعه سینمایی می‌شود


فرش قرمز و اکران نخست فیلم در لس آنجلس
فرش قرمز و اکران نخست فیلم در لس آنجلس

شبکه اینترنتی «نتفلیکس» از تولید قسمت‌های دوم و سوم فیلم «هشدار قرمز» خبر داد، به این ترتیب این اثر حادثه‌ای-کمدی به یک مجموعه سینمایی تبدیل می‌شود.

به گزارش «ورایتی»، نخستین فیلم هشدار قرمز با هنرنمایی دواین جانسون، گال گادوت، و رایان رینولدز با استقبال غیرمنتظره‌ای از سوی کابران این شبکه اینترنتی همراه بود و پربیننده‌ترین فیلم تاریخ نتفلیکس شد.

انتظار می‌رود که راسون مارشال دو فیلم بعدی را نیز کارگردانی کند و گفته می‌شود که مراحل فیلمبرداری هر دو قسمت بصورت متوالی و فشرده انجام می‌گیرد.

به نوشته «ددلاین»، نتفلیکس امیدوار است که با توجه به برنامه شلوغ ستاره‌های فیلم، تولید این پروژه‌ها را از اوایل سال ۲۰۲۳ آغاز کند.

این در حالی است که رایان رینولدز چندی پیش اعلام کرده بود که قصد دارد برای مدتی بازیگری را کنار بگذارد، ولی ظاهرا دستمزد نجومی، نظر این هنرمند را تغییر داده است.

با توجه به موفقیت نخستین‌ فیلم، گفته می‌شود که دواین جانسون، رایان رینولدز، و گال گادوت برای بازی در فیلم‌های بعدی خواستار دستمزد بیشتری شدند.

این در حالی است که به گزارش برخی منابع هنری، دستمزد دواین جانسون و گال گادوت برای بازی در فیلم نخست حدود بیست میلیون دلار بوده است.

هشدار قرمز، ماجرای یک مأمور پلیس فدرال آمریکا «اف‌بی‌آی» با بازی دواین جانسون را به تصویر می‌کند که با اکراه با یک سارق هنری مشهور با هنرنمایی رایان رینولدز همکاری می‌کند تا یک جنایت‌کار خطرناک که نقش او را گال گادوت بازی می‌کند، دستگیر کنند.

فرش قرمز و اکران نخست فیلم در لس آنجلس
فرش قرمز و اکران نخست فیلم در لس آنجلس

هر چند که منتقدان سینمایی به شدت از فیلم انتقاد کردند، ولی ظاهرا بیننده‌های نتفلیکس توجه زیادی به نقدهای سینمایی ندارند.

بر اساس آمار داخلی نتفلیکس، هشدار قرمز با ۳۲۸.۸ میلیون ساعت تماشا، پربیننده‌ترین فیلم این شبکه اینترنتی محسوب می‌شود.

به نوشته ورایتی، اگر هنگام تماشای هشدار قرمز، به جزئیات توجه زیادی نداشته باشید، هشدار قرمز فیلم خوش ساخت و سرگرم کننده‌ای است.

XS
SM
MD
LG