لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۲۷

«کهنه سرباز» خوش شانس در عرض پنج هفته دو بلیت بخت آزمایی برد


مایکل بوئینیکی برای بار دوم برنده بلیت بخت آزمایی می شود - عکس از UPI Twitter
مایکل بوئینیکی برای بار دوم برنده بلیت بخت آزمایی می شود - عکس از UPI Twitter

یک مرد از کارولینای شمالی ادعا می کند که در عرض تنها پنج هفته، دو بار برنده بلیت بخت آزمایی شده است: بار اول ۱۰۰ هزار دلار و بار دوم ۷۵۰ هزار دلار.

«مایکل بوئینیکی» از شهر شارلوت کارولینای شمالی به مقامات «لاتاری کارولینای شمالی» گفت بخت او وقتی باز شد که صد هزار دلار از یک بلیت بخت آزمایی برنده شد.

آقای بوئینیکی که یک کهنه سرباز نیروی هوایی آمریکا است، گفت پنج هفته بعد از آن تصمیم گرفت بلیت بخت آزمایی دیگری از یک ماشین فروش خودکار در یک سوپرمارکت بخرد.

آقای بوئینیکی گفت: «از دستگاه فروش خودکار یک بلیت «جامبو باکس» (Jumbo Bucks) خریدم. همیشه از این بلیت خوشم می آمد. وقتی شروع به خراشیدن شماره ها کردم، شماره های ۳۴ و ۳۴ را دیدم. با خودم گفتم صبر کن ببینم. این که بالاترین جایزه است. وقتی بلیت را گذاشتم ریز دستگاه اسکن، پیام داد که به دفتر مرکزی مراجعه کنم. می دونستم که برنده شدم.»

آقای بوئینیکی روز دوشنبه به دفتر مرکزی در شهر رالی کارولینای شمالی مراجعه کرد و جایزه اش را دریافت کرد. او بعد از کم شدن مالیات و هزینه های جانبی، ۵۲۸,۷۶۰ دلار به دستش رسید.

بوئینیکی گفت بردن بلیت بخت آزمایی به من کمک می کند تا به آرزوی ۳۰ ساله ام برسد، من همیشه آرزو داشتم یک ماشین زمخت و ضد ضربه را بازسازی کنم. می خواهم یک «کوروت» مدل ۶۶ بخرم و تعمیر و ترمیمش کنم. الان می توانم آن را تصور کنم. شگفت انگیز خواهد بود.

لاتاری کارولینای شمالی یک سیستم بلیت بخت آزمایی دولتی است که ۱۰۰ درصد از درآمد آن به صندوق آموزش و پرورش ایالت کارولینای شمالی می رود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG