لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۴۸

غربیها آل استارز را از شرقیها بردند


غربیها آل استارز را از شرقیها بردند
غربیها آل استارز را از شرقیها بردند

نبرد غولهای ان بی ای، تقابل قدرت، سرعت و تکنیک، بازی ستارگان یا آل استارز گیم.

شصت و یکمین دیدار ستارگان لیگ ان بی ای شب گذشته اورلاندوی ایالت فلوریدا برگزار شدو جایی که غولهای شرق، مثل لبران جیمز، دواین وید و درک روز به مصاف ستارگان غرب، کوبی برایانت، کوین دورانت و کریس پال رفتند. این دیدار که بیشتر جنبه نمایشی داره و بازیکنان به هنرنمایی روی حلقه می پردازند، پیش از این شصت بار برگزار شده بود که سهم منتخب کنفرانس شرق سی و شش پیروزی بوده و کنفرانس غرب هم بیست و چهار بازی رو به سود خودش تموم کرده بود. در این دیدار اما حضور جیمز و دورانت در دو تیم این دیدار رو نزدیک کرده بود. هر کنفرانس موفق شد دو کوارتر رو به سود خودش به پایان ببره اما این یاران برایانت بودند که در آخر موفق شدند با نتیجه ۱۵۲ به ۱۴۹ حریفشان را از پا در بیارن. جیمز در این دیدار ۳۶ امتیاز برای تیم اش به دست آورد اما کوین دورانت، شوتینگ فوروارد تیم اوکلاهوما با همین تعداد امتیاز و با هفت ریباند و به دلیل حضور در تیم پیروز، عنوان ارزشمندترین بازیکن یا ام وی پی این دیدار رو به دست آورد. دواین وید با بیست و چهار و کوبی برایانت با ۲۷ امتیاز دیگر بازیکنان امتیاز آور دو تیم بودند. کوین دورانت، ام وی پی این دیدار، به دست آوردن این عنوان رو رویای کودکی اش نامید:

"اینکه اسمت بین بازیکنان حاضر در مسابقه آل استارز باشه خیلی هیجان انگیزه. اما اینکه به پله بری بالاتر و عنوان ام وی پی رو به دست بیاری، فقط رویای دوران کودکیه. من هیچ وقت فکر نمیکردم که به اینجا برسم برای همین همه چیز برام زیباست. خیلی خوشحالم و این جایزه رو به اوکلاهوما هم مدیون میدونم."

لبران جیمز هم این بازی رو نبرد بزرگان دونست:

"میدونی بهترین بازیکنان رو اینجا توی زمین میبینی. نه تنها من و کوبی! بلکه دواین وید و کوین دورانت و کارملو آنتونی و کریس پال.همه ما میخوایم که برنده باشیم. برای همین اغلب کار میکشه به دقیقه و ثانیه آخر."

به هر حال این دیدار نمایشی رو کنفرانس غرب به سود خود به پایان برد اما باید منتظر موند و دید با حضور تیمی پر قدرت مثل میامی، آیا قهرمانی لیگ هم به تیمهای غربی خواهد رسید یا نه.

XS
SM
MD
LG