لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۰۲

پیروزی مدافع قهرمانی در برابر سلتیکس


پیروزی مدافع قهرمانی در برابر سلتیکس
پیروزی مدافع قهرمانی در برابر سلتیکس

در ادامه دیدارهای هفته نهم لیگ ان بی ای، شب گذشته یازده دیدار برگزار شد که در یکی از آنها مدافع عنوان قهرمانی در برابر تیم قدرتمند سلتیکس به برتری رسید.

دالاس موریکس که در ورزشگاه اختصاصی اش آمریکن ایرلاینز سنتر میزبان باستن سلتیکس بود، این تیم را با نتیجه ۸۹ بر ۷۳ از پیش رو برداشت. دالاس که در این فصل تا کنون ۱۲ شکست را متحمل شده با تکیه بر هنرنمایی درک نوویتسکی موفق شد بیست و یکمین پیروزی فصلش را کسب کند. نوویتسکی در این دیدار برای تیمش ۲۶ امتیاز، ۱۶ ریباند، یک پاس گل، یک توپ ربایی و یک بلاک شات کسب کرد. در ادامه این مسابقات دالاس چهارشنبه شب میزبان لس انجلس لیکرز است.

در دیگر دیدار شب گذشته نیویورک نیکس در برابر نیوجرسی نتس تن به شکست داد. نیویورک که این هفته ها با درخشش جرمی لین، بردهای زیادی را کسب کرده، در این دیدار خانگی در برابر دیدگان بیش از نوزده هزار تماشاگر خودی با نتیجه ۹۲ بر ۱۰۰ بازی را به میهمانش واگذار کرد. لین در این دیدار هم ستاره تیمش بود و موفق شد برای نیکس ۲۱ امتیاز، ۷ ریباند و نه پاس گل به دست آورد اما این برای جلوگیری از هفدهمین شکست فصل نیویورکی ها کافی نبود. اما در تیم نتس پیروز درون ویلیامز، پوینت گارد این تیم با کسب ۳۸ امتیاز، ۴ ریباند و ۶ تلاش منجر به گل نقش مهمی در پیروزی تیم میهمان داشت.

اما دیشب لیکرز با توسل به قدرت امتیاز آوری کوبی برایانت به نوزدهمین بردش رسید. در این دیدار که در ورزشگاه استیپِلز سنتر شهر لس آنجلس برگزار شد تیم لیکرز در کواتر نخست طوفان به پا کرد و با نتیجه ۲۹ به ۷ از سد تیم پورتلند ترایل بلیزرز گذشت. هر چند که این تیم در کوارتر دوم با پورتلند ۲۳-۲۳ مساوی کرد و در وقت ۱۲ دقیقه آخر هم نتیجه را ۲۳ به ۲۶ به میهمان واگذار کرد اما برد ۳۶ به ۲۸ در کوارتر سوم سند پیروزی تیم نخست شهر فرشته ها را امضا کرد. در پایان ال لیکرز با حساب ۱۰۳ به ۹۲ در این دیدار به پیروزی رسید تا با کسب ۱۹ برد و ۱۳ باخت رده دوم دویژن پاسیفیک کنفرانس غرب را از آن خود کند.

XS
SM
MD
LG