لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۱:۴۸

درخشش دوباره لین


در ادامه دیدارهای هفته هشتم لیگ ان بی ای شب گذشته نه دیدار برگزار شد که در یکی از آنها نیویورک نیکز در خانه تورنتو رپتورز به برتری رسید.

در این دیدار که در ورزشگاه ایر کانادا سنتر شهر تورنتو برگزار شد، نیکز باز هم با درخشش جرمی لین، میزبانش را از پیش رو برداشت. در این بازی دو تیم تا بیست ثانیه مانده به پایان بازی در امتیاز ۸۷ برابر بودند که در این لحظه پرتاب سه امتیازی لین برتری ۹۰ بر ۸۷ میهمان را رقم زد. لین در این دیدار با کسب ۲۷ امتیاز، دو ریباند، یازده پاس گل و یک توپ ربایی، یکه تاز تیم اش بود. در آن سوی میدان اما خوزه کالدرون، پوینت گارد رپتورز به رغم کسب ۲۵ امتیاز، ۷ ریباند و ۹ پاس گل باز هم نتوانست مانع از نهمین شکست خانگی تیم اش شود. نیویورک نیکز در دیدار بعدی امشب میزبان ساکرامنتو کینگز است.

اما در دیگر دیدار شب گذشته ان بی ای، میامی هیت در برابر ایندیانا پیسرز بیست و سومین برد این فصل اش را جشن گرفت. در این دیدار که در ورزشگاه بنکرز لایف فیلد هاوس و به میزبانی ایندیانا برگزار شد، یاران لبران جیمز موفق شدند در برابر بیش از هجده هزار تماشاگر میزبان این تیم را با نتیجه ۱۰۵ بر ۹۰ شکست دهند.

میامی در این دیدار با درخشش لبران جیمز سه کوارتر ابتدایی بازی را به سود خود به پایان برد تا پیروزی اش در این دیدار را تثبیت کند. جیمز با کسب ۲۳ امتیاز، ۹ ریباند، هفت پاس گل و چهار توپ ربایی مرد نخست تیم اش در کسب یازدهمین برد خارج از خانه بود. نوریس کول با ۲۰ و دواین وید با ۱۶ امتیاز دیگر بازیکنان امتیاز آور میامی در این دیدار بودند. در آن سو هم ای جی پرایس گارد ایندیانا به رغم کسب دوازده امتیاز و دو ریباند نتوانست جلوی چهارمین شکست خانگی تیمش را بگیرد.

XS
SM
MD
LG