لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۱۹

پیروزی سلتیکس و لیکرز در هشتمین هفته ان بی ای


پیروزی سلتیکس و لیکرز در هشتمین هفته ان بی ای
پیروزی سلتیکس و لیکرز در هشتمین هفته ان بی ای

در ادامه دیدارهای هفته هشتم لیگ ان بی ای شب گذشته شش دیدار برگزار شد که در یکی از آنها باستن سلتیکس در برابر شیکاگو بولز به پیرزوی ارزشمندی رسید.

در این دیدار که در ورزشگاه تی دی گاردن بوستون برگزار شد، این تیم توانست در حضور بیش از هجده هزار تماشاگر خودی شیکاگو بولز را با نتیجه ۹۵ بر ۹۱ از پیش رو بردارد. این درحالی بود که ستاره تیم شیکاگو دریک روز در زمین حضور نداشت. دراین دیدار روژان روندو، پوینت گارد بوستون همه کاره تیمش بود و توانست ۳۲ امتیاز، ده ریباند، ۱۵ پاس گل و دو توپ ربایی برای میزبان به دست بیاورد تا باستن سلتیکس پانزدهمین پیروزی فصلش را جشن بگیرد. در آنسوی میدان در حالیکه درک روز به دلیل اسپاس عضلات پشت غایب بزرگ دیروز بود، بیست و دو امتیاز و هفت ریباندِ کارلوس بوزر، فوروارد قدرتی شیکاگو هم نتوانست مانع از هفتمین شکست این فصل شیکاگو شود.

در دیگر دیدار تماشایی دیشب تیم بسکتبال ال ای لیکرز در مصاف با تورنتو راپتورز به شانزدهمین پیروزی خود دست یافت. در این دیدار که در ایر کانادا سنتر شهر تورنتوی کانادا برگزار شد تیم میزبان تلاش زیادی کرد تا از بیستمین باخت این فصلش جلوگیری کند اما یاران کوبی برایانت در فرم ایده آل خود بودند و با ۲۷ امتیاز برایانت و ۱۷ ریباند پائو گسول بنفش پوشان شهر فرشته ها در نهایت با حساب ۹۴ به ۹۲ به پیروزی رسیدند.

کوارتر نخست این بازی ۳۴ به ۱۹ بسود لیکرز تمام شد. در کواتر دوم تورنتو راپتورز ۲۷ به ۲۰ میهمانش را شکست داد. در کواتر سوم ۲۱ به ۱۹ به پیروز رسیدند و در حالی که در کواتر چهار نیز با نتیجه ۲۵ به ۲۱ از حریف خود پیش افتادند اما ۱۵ امتیاز اختلافی که در کواتر اول رقم خورده بود پیروزی دیگری را برای شاگردان مایک براون به ثبت رساند.

XS
SM
MD
LG