لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۵۸

پیروزی لیکرز در وقتهای اضافه


پیروزی لیکرز در وقتهای اضافه
پیروزی لیکرز در وقتهای اضافه

دیشب در هفته سوم لیگ ملی بسکتبال آمریکا، ان بی ای، ده دیدار دیگر برگزار شد که در یکی از آنها لس انجلس لیکرز در خانه یوتا جاز در وقتهای اضافه به برتری رسید.

در این دیدار که در ورزشگاه انرژی سولوشن آرنای سالت لیک سیتی و در حضور بیش از نوزده هزار تماشاگر برگزار شد، یاران کوبی برایانت، موفق شدند با نتیجه نزدیک ۹۰ بر ۸۷ میزبانشان را از پیش رو بردارند.

برایانت در این دیدار هم ستاره بی چون و چرای تیمش بود. او در حساس ترین لحظه ارزشمندترین امتیاز را بدست آورد تا دو تیم درواپسن ثانیه این دیدار در امتیاز ۷۸ برابر شوند و کار به وقت اضافه کشیده شود. کوبی موفق شد با کسب چهل امتیاز، هشت ریباند، چهار پاس گل، یک توپ ربایی و یک بلاک شات، زمینه ساز هشتمین برد این فصل تیم نخست لیکرز شود. در تیم یوتا پائول میسلاپ، فوروارد قدرتی این تیم برغم به دست آوردن ۲۹ امتیاز و نه ریباند باز هم نتوانست مانع از شکست تیمش در این دیدار خانگی شود.

در دیگر دیدار شب گذشته، میامی هیت در برابر تیم دوم لس انجلس، سومین شکست فصل اش را تجربه کرد. همبازیان لبران جیمز که در استیپلز سنتر میهمان لس انجلس کلیپرز بودند، در آخر در وقتهای اضافه با نتیجه ۹۵ به ۸۹ نتیجه را به میزبانشان واگذار کردند. ۲۳ امتیاز، ۱۳ ریباند و ۷ پاس گل جیمز در این دیدار به همراه ۱۸ امتیاز ماریون چالمرز و ۱۷ امتیاز دواین وید هم برای جلوگیری از شکست نایب قهرمان فصل پیش در این بازی خارج از خانه کافی نبود. در آن سو اما کریس پال، پوینت گارد جدید کلیپرز با به دست آوردن ۲۷ امتیاز، شش ریباند، یازده پاس منجر به گل و سه توپ ربایی مرد نخست تیمش لقب گرفت. کلیپرز پس از کسب پنجمین پیروزی این فصلش، شنبه شب میزبان هم شهری اش لیکرز خواهد بود.

XS
SM
MD
LG