لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۴۶

پیروزی هیوستن در برابر شارلوت


پیروزی هیوستن در برابر شارلوت
پیروزی هیوستن در برابر شارلوت

در ادامه مسابقات ان بی ای هیوستون راکتس دیشب در خانه تیم شارلوت بابکتس به میدان رفته بود که سومین پیروزی اش را جشن گرفت.

در دیگر دیدار شب گذشته ان بی ای، گلدن استیت واریرز در وقت اضافه میامی هیت را از پیش رو برداشت. در این دیدار که در ورزشگاه اوراکل آرنای اوکلند و در حضور بیش از نوزده هزار تماشاچی برگزار شد، گلدن استیت در حالیکه در پایان وقتهای قانونی در امتیاز ۹۶ با میهمانش به تساوی رسید در وقتهای اضافه موفق شد با نتیجه ۱۱۱ بر ۱۰۶ حریفش را از پیش رو بردارد. در این دیدار دورل رایت، شوتینگ فوروارد واریرز با به ثمر رساندن شش پرتاب سه امتیازی درخششی فوق العاده در تیم ش داشت اما، دیوید لی، فوروارد قدرتی این تیم ستاره تیم گلدن استیت بود. او با کسب ۲۰ امتیاز، ۱۴ ریباند، سه پاس منجر به گل و چهار توپ ربایی نقش مهمی در پیروزی خانگی تیم ش در برابر یاران لبران جیمز داشت. در تیم میامی دواین وید که به دلیل مصدومیت پای چپ سه دیدار گذشته تیمش را از دست داده بود، به رغم به دست آوردن ۳۴ امتیاز، شش ریباند، دو پاس گل چهار توپ ربایی و یک بلاک شات، باز هم نتوانست مانع از دومین شکست تیم اش شود این دومین شکست تیم میامی هیت در دهمین دیدار این فصل بود.

اما لس انجلس لیکرز دیگر تیم پیروز شب گذشته بود. این تیم که در استادیوم استیپلز سنتر میزبان فینیکس سانز بود، موفق شد این تیم را با نتیجه ۹۹ بر ۸۳ از پیش رو بردارد. در این دیدار که با حضور نوزده هزار تماشاگر برگزار شد، کوبی برایانت همه کاره تیم اش بود و توانست به تنهایی ۴۸ امتیاز، ۵ ریباند و سه پاس منجر به گل به دست بیاورد. پائو گسول و اندرو بینام هم با ۱۶ و دوازده امتیاز، دیگر بازیکنان موفق لیکرز بودند. در آنسو مارسین گورتات سنتر فینیکس موفق شد برای تیمش ۱۶ امتیاز و ۱۲ ریباند کسب کند. این هفتمین برد یاران برایانت در رقابتهای این فصل بود.

XS
SM
MD
LG