لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۳۸

پنجمین باخت یاران حدادی


پنجمین باخت یاران حدادی
پنجمین باخت یاران حدادی

حامد حدادی سنتر ایرانی تیم ممفیس که هنوز کارهای مربوط به اجازه کار وی در آمریکا به پایان نرسیده دیشب از روی سکوی تماشاگران شاهد پنجمین باخت هم تیمی هایش بود.

دیشب تیم لس آنجلیس لیکرز و کوبی برایانت در استیپ لس سنتر آنشهر با نتیجه ۹۰ به ۸۲ از سد یاران حدادی گذشتند و پنجمین باخت این فصل ممفیس را به این تیم تحمیل کردند. ستاره ی بی چون و چرای لیکرز کوبی برایانت بود که در ۳۸ دقیقه حضورش در زمین با ۲۶ امتیاز ۹ پاس گل ۲ ریباند و یک بلاک شات پر امتیاز آورترین بازیکن میدان بود. در تیم ممفیس هم که زک رندولف را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار نداشت رودی گی با ۱۹ امتیاز ۴ ریباند ۳ پاس گل دو توپ ربایی و یک بلک شات تلاش زیادی کرد تا از باخت تمیش جلوگیری کند ولی در نهایت این دیدار با نتیجه ۹۰ به ۸۲ بسود شاگردان مایک براون به پایان رسید. این ششمین برد لیکرز در دهمین دیدارش بود.

در آغاز هفته سوم لیگ بسکتبال ان. بی. ای. دیشب ۶ بازی برگزار شد که در حساس ترین آنها همچنین مدعی قهرمانی کنفرانس شرق لیگ ان. بی. ای. دوایت هاوارد با تیم اورلاندو مجیک هم دیشب در خانه تیم ساکرامنتو کینگز به ششمین برد خود رسید. در این دیدار که به میزبانی تیم ساکرامنتو و در ورزشگاه پاور پایلیون آن شهر برگزار شد. تاریک ایوانز پوینت گارد ساکرامنتو با کسب۲۸ امتیاز سه ریباند و هشت پاس گل پر امتیاز آورترین بازیکن میدان بود ولی بازی زیبای او با امتیازهای دوایت هاوارد سوپرمن اورلاندو مجیک و یارانش تلافی شد و در نهایت این تیم میهمان بود که با حساب ۱۰۴ به ۹۷ به پیروزی رسید. جیسون ریچاردسون شوتینگ گارد ۳۰ ساله اورلاندو در دهمین سال حضورش در لیگ ان بی ای به خوبی از تجربیاتش استفاده کرد و با کسب ۲ امتیاز ۴ ریباند و ۵ پاس گل بهترین بازیکن تیم میزبان شناخته شد این ششمین برد اورلاندو مجیک در نهمین دیدارش بود.

همچنین تیم اوکلاهوما سیتی تاندر بدیشب به هشتمین پیروزی اش رسید. کوین دورانت در این دیدار باز هم ستاره تیم اوکلاهوما سیتی بود. در این دیدار که در زمین تیم اوکلاهوما برگزار شد فوروارد ۲۳ ساله تیم میزبان با کسب ۲۱ امتیاز ۱۰ ریباند و ۷ پاس گل نقش بسزایی در هشتمین برد تیمش ایفا کرد.البته جیمز هاردن و راسل وست بروک نیز در این دیدار با ۲۰ و ۱۳ امتیاز عملکرد خوبی داشتند.

اما در تیم مقابل تونی پارکر و تیم دانکن در حد و انتظار ظاهر نشدند وئ بهترین بازیکن سان آنتونیو اسپرز ریشارد جفرسون و کاوی لئونارد بودند که هر کدام ۱۳ امتیاز برای تیم قهرمان سال ۲۰۰۷ کسب کردند. در نهایت این دیدار با برتری ۱۰۸ به ۹۶ اوکلاهوما سیتی به پایان رسید تا این تیم در دهمین دیدار این فصل خود هشتمین پیروزیش را جشن بگیرد.

در دیگر دیداردیشب پرتلند ترایل بلیزرز ۹۸ به ۷۸ کیلیولند کاوالیرز را درهم کوبید. پر امتیاز آورترین بازیکن تیم پورتلند لامارکوس آلدریج بود که با کسب ۲۸ امتیاز ۸ ریباند ۴ توپ ربایی و ۴ پاس گل کمک کرد تا تیمش به ششمین برد خود برسد.

XS
SM
MD
LG