لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۳۶

برد ارزشمند ممفیس


برد ارزشمند ممفیس
برد ارزشمند ممفیس

هفته پانزدهم لیگ ان بی ای، شب گذشته با برگزاری نه دیدار پیگیری شد که در یکی از آنها ممفیس گریزلیز بازهم قول کشی کرد.

این تیم در ادامه روزهای خوبش مدافع عنوان قهرمانی را هم از پیش رو برداشت. ممفیس که در فدکس فوروم میزبان دالاس موریکس بود، این تیم را با نتیجه ۹۴ بر ۸۹ از پیش رو برداشت. حامد حدادی سنتر ایرانی ممفیس در این دیدار چهار دقیقه فرصت حضور در میدان را پیدا کرد که حاصل آن سه ریباند بود. اما رودی گی، شوتینگ فوروارد ممفیس در این دیدار با کسب بیست و پنج امتیاز، پنج ریباند و سه پاس گل، نقش مهمی در سی و دومین پیروزی این فصل ممفیس داشت.

در دیگر دیدار شب گذشته لس انجلس کلیپرز سی و چهارمین پیروزی این فصلش را به دست آورد. لس انجلس کلیپرز که در استیپلز سنتر میزبان ساکرامنتو کینگز بود، موفق شد این تیم را با نتیجه ۱۰۹ بر ۹۴ به خانه بفرستد. در این دیدار که با حضور بیش از نوزده هزار تماشاگر برگزار شد، میزبان با درخشش بلیک گریفین توانست سه کوارتر بازی را با پیروزی به پایان برساند. فوروارد قدرتی کلیپرز در این دیدار برای تیمش بیست و هفت امتیاز، چهارده ریباند و چهار پاس گل به دست آورد. در آن سوی میدان هم دیمارکوس کاسینز پانزده امتیاز، بیست ریباند و دو پاس گل برای ساکرامنتو کسب کرد. با این نتیجه کلیپرز در رده چهارم کنفرانس غرب باقی ماند تا به صعود به پلی آف امیدوار بماند.

اما دیگر تیم لس انجلس شب گذشته را با ناکامی به پایان برد. لس انجلس لیکرز که در یو اس ایرویز سنتر میهمان فینیکس سانز بود، نتیجه را ۱۲۵ به ۱۰۵ به میزبانش واگذار کرد. در این مسابقه هجده هزار تماشاگر حاضر در سالن شاهد هنرنمایی شانون براون بودند. شوتینگ گارد فینیکس در این دیدار با ثبت بیست و چهار امتیاز، پنج ریباند و سه پاس گل نقش مهمی در ثبت بیست و دومین شکست این فصل همبازیان کوبی برایانت داشت. در تیم لیکرز پال گسول به رغم کسب سی امتیاز، سیزده ریباند و سه پاس گل باز هم نتوانست مانع از شانزدهمین باخت خارج از خانه تیمش شود. لیکرز با وجود این شکست همچنان در رده سوم کنفرانس غرب باقی ماند تا همچنان امیدوار به صعود باشد.

XS
SM
MD
LG