لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۰۵

کار بزرگ ممفیس


کار بزرگ ممفیس
کار بزرگ ممفیس

هفته پانزدهم لیگ ان بی ای شب گذشته با برگزاری یازده دیدار و البته شگفتی سازی تیم ممفیس گریزلیز پیگیری شد.

در یکی از این دیدارها یاران حامد حدادی دست به کاری بزرگ زدند. ممفیس گریزلیز که در ورزشگاه آمریکن ایرلانز آرنا میهمان میامی هیت بود موفق شد این تیم را با نتیجه ۹۷ بر ۸۲ از پیش رو بردارد تا نوار هفده دیدار خانگی بدون شکست میامی پاره شود. در حالیکه حامد حدادی، سنتر ایرانی ممفیس در این بازی تنها یک دقیقه فرصت حضور در میدان را پیدا کرد، بیست هزار تماشاگر حاضر در سالن شاهد هنرنمایی زک رندالف بودند. فوروارد قدرتی ممفیس در این دیدار چهارده امتیاز، چهارده ریباند و سه پاس گل به دست آورد تا زمینه ساز پانزدهمین شکست این فصل میامی شود. میامی ای که پیش از این صعودش به پلی آف این مسابقات را تضمین کرده.

اما اوکلاهوما سیتی تاندر، دیگر تیم صعود کرده به مرحله پلی آف هم شب گذشته شکست خورد. این تیم که در ورزشگاه بنکرز لایف فیلد هاوس میهمان ایندیانا پیسرز بود، ۱۰۳ بر ۹۸ نتیجه را واگذار کرد. در این دیدار که در حضور بیش از هجده هزار تماشاگر برگزار شد، دنی گرنگر، یک تنه میزبان را به پیروزی رساند. شوتینگ فوروارد ایندیانا در این دیدار ۲۶ امتیاز، شش ریباند و یک پاس گل برای تیمش ثبت کرد تا زمینه سازِ ۳۴مین پیروزی این فصل ایندیانا شود. با این نتیجه ایندیانا با قرار گرفتن در رده سوم کنفرانس شرق بیش از پیش به صعود به پلی آف امیدوار شد. در تیم اوکلاهوما هم کوین دورانت با کسب چهل و چهار امتیاز، شش ریباند و سه پاس گل، امتیاز آورترین بازیکن تیم میهمان لقب گرفت.

اما در دیگر دیدار شب گذشته، لس انجلس لیکرز هم میزبان ناکام لقب گرفت. لیکرز که در استیپلز سنتر میزبان هیوستون راکتس بود، با نتیجه ۱۰۷ بر ۱۱۲ مغلوب حریفش شد. هیوستون در این دیدار به لطف درخشش گوران دراگیچ، سه کوارتر را با پیروزی به پایان برد. پوینت گارد هیوستون موفق شد در این بازی بیست و شش امتیاز، چهار ریباند، یازده پاس گل و سه توپ ربایی برای تیمش ثبت کند تا هیوستونی ها دهمین پیروزی خارج از خانه را در این فصل جشن بگیرند. در آنسوی میدان اما متا ورلد پیس یا همان ران آرتس به رغم به دست آوردن بیست و سه امتیاز، سه ریباند و چهار پاس گل باز هم نتوانست مانع از ثبت ششمین باخت خانگی لیکرز در این فصل شود. در فصل جدید لیگ ان بی ای ستاره لیکرز ران آرتس پس از آنکه بودا را به عنوان دین خود معرفی کرد نامش را نیز به متا ورلد پیس یا صلح جهانی تغییر داد.

امادیشب دنور ناگتس به یک پیروزی ارزشمند رسید. ناگتس که در ورزشگاه پپسی سنتر میزبان فینیکس سانز بود، این تیم را با نتیجه ۱۰۵ بر ۹۹ از پیش رو برداشت. دنور در این دیدار برای به دست آوردن سی امین پیروزی این فصلش چشم به درخشش آرون آفلالو داشت. شوتینگ گارد ناگتس در این مسابقه در مقابل بیش از نوزده هزار تماشاگر خودی، موفق شد سی امتیاز، پنج ریباند و سه پاس گل برای تیمش کسب کند. در آنسوی میدان استیو نش، پوینت گارد باتجربه فینیکس به رغم کسب چهارده امتیاز، سه ریباند و یازده پاس گل باز هم نتوانست مانع از بیست و هفتمین شکست این فصل تیمش که شانزدهمین باخت خارج از خانه هم بود بشود.

XS
SM
MD
LG