لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۵۸

شکست یاران کوبی


شکست یاران کوبی
شکست یاران کوبی

اما هفته یازدهم لیگ ان بی ای، شب گذشته با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که در یکی از آنها لس انجلس لیکرز در برابر دیترویت پیستونز تن به شکست داد.

یاران کوبی برایانت که دو روز گذشته میامی هیت قدرتمند را از پیش رو برداشته بودند در ورزشگاه پَلِس دیترویت با نتیجه ۸۵ به ۸۸ در برابر میزبانشان شکست را پذیرا شدند. در این دیدار که در حضور بیش از بیست و دو هزار تماشاگر برگزار شد، رادنی استاکی پوینت گارد دیترویت با کسب سی و چهار امتیاز، یک ریباند و یک پاس گل امتیاز آورترین بازیکن تیم میزبان بود. در تیم لیکرز هم اندرو بینام، سنتر این تیم به رغم کسب سی امتیاز، چهارده ریباند و دو پاس گل باز هم نتوانست جلوی پانزدهمین شکست این فصل لیکرز را بگیرد.

اما در دیگر دیدار شب گذشته، بوستن به بیستمین پیروزی فصل اش دست یافت. بوستن سلتیکس که در تی دی گاردن میزبان هیوستن راکتس بود موفق شد این تیم را با نتیجه ۹۷ بر ۹۳ حریف اش را از پیش رو بردارد. در این دیدار بیش از هجده هزار تماشاگر حاضر در سالن شاهد هنرنمایی پال پیرس بودند. شوتینگ فوروارد سی و چهار ساله باستن در این دیدار سی امتیاز، شش ریاند، دو پاس گل و دو توپ ربایی کسب کرد تا نقش مهمی در کسب بیستمین پیروزی این فصل سلتیکس داشته باشد. در آن سو اما هجده امتیاز، چهارده ریباند و سه پاس گل لوئیز اسکولا هم نتوانست مانع از هجدهمین شکست هیوستن در این فصل ان بی ای شود.

XS
SM
MD
LG